تابستانی که یک شبه و ناگهانی به پاییز تبدیل شد

روزهای سختی را با گرمای طاقت فرسا پشت سر می گذراندیم تا این که طی دو شب گذشته باران رحمت الهی باریدن گرفت و ناگهان در ناباوری تمام تابستانی گرم و جهنمی به یک پاییز دلنواز با بوی چوب خیس و همچنین نم باران تبدیل شد آنهم از باران های پاک کننده ای که واقعا غافلگیر کننده بود. خداوندا تو چه قدرتمندی که این چنین در ناباوری تمام و دریک چرخش شدید این چنین مبدل می سازی و همه را در بهت فرو می بردی.

خدایا چنین محبتی را کی توان شکر گفت. خدایا سرپنجه های قدرتت را به ما نمایاندی و در زمانی که تنها آرزوی تغییری چند درجه ای داشتیم این چنین تغییر بزرگی را زقم زدی . انگار وسط کویر یک بهشت سبز را رقم زدی و سیراب کردی جمله خلایق خود را .

خدایا تنها می توانم بگویم شکر و می دانم از شکرش هم بر نمی آییم.

خدایا آنچان که در طبیعت این چنین کردی در روح و روان ما هم چنین کن و چرخش های این چنینی را در روان ما مقدر فرما تا سوی تو چرخشی اساسی کنیم. که این نه از ید تو نه خارج است و نه غیر ممکن.

 خدایا ترنم تغییر را از تو خواهانیم زیرا از ید قدرت خود آن را خارج می بینیم و از خود ناامیدیم. 

+ نوشته شده در شنبه پنجم شهریور ۱۳۹۰ ساعت 16:27 شماره پست: 101

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

ارتباطات انسانی شاید از بهترین شاخص های انسانیت ما انسان هاست، که تبلور آن در رویارویی تفکر و تبادل احساسات با دیگران حاصل می شود، امروزه فن آوری های جدید به کمک انسان آمده و شرایطی را فراهم نموده اند که بتوان به طور سریع و وسیع با هم در ارتباط باشیم، نوشته هایم در این سایت، سیاه مشق هایی است که در کلنجار با دل، به نوشته در آمده و لزوما درست و یا نادرست نیست.

کامنت ها

تطهیر یا تصحیح؟ Posted: 11 May 2021 09:20 PM PDT عباس عبدی اخیرا متن...
مطالب مرتبط با این پست posted a comment in انصراف ظریف، عرصه سیاست ایران عرصه نجبا نیست
"تصمیم پسندیده ظریف" احمد زیدآبادی، نویسنده و تحلیلگر ...