عیدی به بلندای بلندترین ها

 و جعلته للمسلمین عیدا و لمحمد صلی الله علیه و اله ذخرا و شرفا و کرامتا و مزیدا

عید سعید فطر آمد در حالی که یک ماه مومنین از زلال پاک روز ها و شب های آن کرامت ها دیدند و بهره ها بردند و در آخر نیز خداوند عیدی خود را سه روز بر بندگان خود باراند و لطافت را به هوای شهرهای دیارمان ارزانی داشت و اکنون مائده ای آسمانی را که از سوی خداوند برای مسلمانان عید قرار داده شده و برای منتهی خلق احسن (ص) شرافت و کرامت و ... مقرر شده است به سوی ما می آید.

خداوندا این عید را عید آخر ما قرار مده و نعمات خود را همواره بر ما ارزانی دار 

ای هموار کننده تمام ناهمواری ها اسرای ما را خلاصی - مرضی ما را شفا - دل های ما را صفا - راه ما را مستقم - روزی مارا گشاده - جوانان ما را دستگیری - بیکاران ما را کار - زنان ما را عصمت و عفت - رزمندگان ما را پیروزی - رهبران ما را تقوی و انصاف و موفقیت - قضات ما را عدالت - علمای ما را علم و عرفان - شهرهای ما را آبادانی - دانشگاه های ما را جنب و جوش - عیوب ما را ستر -  قدرت ما را افزون - همسایگان ما را آرامش  - گذشتگان ما را آمرزش - ولی امر (عج) ما را ظهور  - آب های مارا جاری - کوه های ما را سبزی - چشمه های ما را جوشش و... عنایت بفرما  

+ نوشته شده در سه شنبه هشتم شهریور ۱۳۹۰ ساعت 11:20 شماره پست: 102

دیدگاه

چون شر پدید آمد و بر دست و پای بشر بند زد، و او را به غارت و زندان ظالمانه خود برد، اندیشه نیز بعنوان راهور راه آزادگی، آفریده شد، تا فارغ از تمام بندها، در بالاترین قله های ممکن آسمانیِ آگاهی و معرفت سیر کند، و ره توشه ایی از مهر و انسانیت را فرود آورد. انسان هایی بدین نور دست یافتند، که از ذهن خود زنجیر برداشتند، تا بدون لکنت، و یا کندن از زمین، و مردن، بدین فضای روشنی والا دست یافته، و ره توشه آورند.