عیدی به بلندای بلندترین ها

 و جعلته للمسلمین عیدا و لمحمد صلی الله علیه و اله ذخرا و شرفا و کرامتا و مزیدا

عید سعید فطر آمد در حالی که یک ماه مومنین از زلال پاک روز ها و شب های آن کرامت ها دیدند و بهره ها بردند و در آخر نیز خداوند عیدی خود را سه روز بر بندگان خود باراند و لطافت را به هوای شهرهای دیارمان ارزانی داشت و اکنون مائده ای آسمانی را که از سوی خداوند برای مسلمانان عید قرار داده شده و برای منتهی خلق احسن (ص) شرافت و کرامت و ... مقرر شده است به سوی ما می آید.

خداوندا این عید را عید آخر ما قرار مده و نعمات خود را همواره بر ما ارزانی دار 

ای هموار کننده تمام ناهمواری ها اسرای ما را خلاصی - مرضی ما را شفا - دل های ما را صفا - راه ما را مستقم - روزی مارا گشاده - جوانان ما را دستگیری - بیکاران ما را کار - زنان ما را عصمت و عفت - رزمندگان ما را پیروزی - رهبران ما را تقوی و انصاف و موفقیت - قضات ما را عدالت - علمای ما را علم و عرفان - شهرهای ما را آبادانی - دانشگاه های ما را جنب و جوش - عیوب ما را ستر -  قدرت ما را افزون - همسایگان ما را آرامش  - گذشتگان ما را آمرزش - ولی امر (عج) ما را ظهور  - آب های مارا جاری - کوه های ما را سبزی - چشمه های ما را جوشش و... عنایت بفرما  

+ نوشته شده در سه شنبه هشتم شهریور ۱۳۹۰ ساعت 11:20 شماره پست: 102

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
هنوز نظری ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ثبت نظر به عنوان مهمان.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

چون شر پدید آمد و بر دست و پای بشر بند زد، و او را به غارت و زندان ظالمانه خود برد، اندیشه نیز بعنوان راهور راه آزادگی، آفریده شد، تا فارغ از تمام بندها، در بالاترین قله های ممکن آسمانیِ آگاهی و معرفت سیر کند، و ره توشه ایی از مهر و انسانیت را فرود آورد. انسان هایی بدین نور دست یافتند، که از ذهن خود زنجیر برداشتند، تا بدون لکنت، و یا کندن از زمین، و مردن، بدین فضای روشنی والا دست یافته، و ره توشه آورند.

نظرات کاربران

- یک نظز اضافه کرد در نظام برخاسته از قیام های اعترا...
وحید (اشتری) را از میانه های دهه هشتاد می شناسم. او طی سال ها می توانست به راحتی در ساختار قدرت سیاس...
- یک نظز اضافه کرد در انتخابات کیلویی چند؟! با چه رو...
آیا صندوق راه خیابان را می‌بندد؟ مجید شیعه علی در سه دهه گذشته بخشی از دموکراسی‌خواهان یک مسیر تح...