SJ TheDaily - шаблон joomla Форекс

  

ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *
کد امنیتی *
Reload Captcha

یاد ایام

+ نوشته شده در سه شنبه شانزدهم آذر ۱۳۸۹ ساعت 10:9 شماره پست: 71

یادش بخیر سال گذشته این موقع ها تازه از حج برگشته بودیم و سرها تراشیده بود و ... حال و هوایی داشتیم. خدا این نعمت را هم از ما گرفت. و هزاران نعمت دیگر که داد و از دست دادیم و باید حسرتش را خورد اما دنیا همیشه زیبایی خود را دارد چه امروز و چه دیروز و چه فردا و این حکایت همیشگی است که انسان  حسرت گذشته را بخورد و امروز را درنیابد. امروز هم با همه مرارت هایی که دارد ارزش بالایی دارد که اگر کشفش کنی موفقی .

امروز اول محرم است ماهی که در آن حماسه بشر به اوج رسید و سرمشقی برای آزادگان به جای ماند انان که نمی خواهند تن به خفت تبعیت از مستبدان و حکام جور دهند و امام حسین ع راه ان را به ما یاد داد او کسی بود که تزویر حاکمیت را برملا کرد و کسی که معاویه وار و یزیدگونه بر اریکه خلافت رسول الله ص به ظلم نشسته بود را رسوای عالم کرد. این است زینت بخش بشر در برابر ملایک خداوندی و بشر بر این همه همت و شجاعت و درایت و... فرزند خود تا به ابد در برابر ملایک خداوند که بر او سجده  کرده اند, افتخار خواهد کرد حاکمان زر و تزویر و زور باید بدانند که حسین ع و راهش همواره رسواگر انان تا به ابد خواهد بود و نمی توانند از درخشش نور حسین ع و راهش در امان بمانند.

خداوندا ما را در عمل حسینی قرار ده تا در عصر خود حسینی عمل کنیم و در انتها  نیز حسینی محشور شویم.

خداوندا دورود و سلام خود و ما را خدمت رسول اکرم ص و فرزندان و خاندانش ابلاغ فرما و ما را از این خاندان قرار ده.

 

اول محرم 1389 تهران  

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه من

ارتباطات انسانی شاید از بهترین شاخص های انسانیت انسان است که تبلور ان در رویارویی تفکر و تبادل احساسات با دیگران حاصل می شود امروزه فن آوری های جدید به کمک انسان آمده و شرایطی را فراهم نموده است که بتوان سریعتر و وسیعتر با هم در ارتباط باشیم، در همین راستا است که خواستم با داشتن وبلاکی من هم به خیل استقاده کنندگان از این سیستم پیوسته و از ان بهره مند شوم.