یاد ایام

یادش بخیر سال گذشته این موقع ها تازه از حج برگشته بودیم و سرها تراشیده بود و ... حال و هوایی داشتیم. خدا این نعمت را هم از ما گرفت. و هزاران نعمت دیگر که داد و از دست دادیم و باید حسرتش را خورد اما دنیا همیشه زیبایی خود را دارد چه امروز و چه دیروز و چه فردا و این حکایت همیشگی است که انسان  حسرت گذشته را بخورد و امروز را درنیابد. امروز هم با همه مرارت هایی که دارد ارزش بالایی دارد که اگر کشفش کنی موفقی .

امروز اول محرم است ماهی که در آن حماسه بشر به اوج رسید و سرمشقی برای آزادگان به جای ماند انان که نمی خواهند تن به خفت تبعیت از مستبدان و حکام جور دهند و امام حسین ع راه ان را به ما یاد داد او کسی بود که تزویر حاکمیت را برملا کرد و کسی که معاویه وار و یزیدگونه بر اریکه خلافت رسول الله ص به ظلم نشسته بود را رسوای عالم کرد. این است زینت بخش بشر در برابر ملایک خداوندی و بشر بر این همه همت و شجاعت و درایت و... فرزند خود تا به ابد در برابر ملایک خداوند که بر او سجده  کرده اند, افتخار خواهد کرد حاکمان زر و تزویر و زور باید بدانند که حسین ع و راهش همواره رسواگر انان تا به ابد خواهد بود و نمی توانند از درخشش نور حسین ع و راهش در امان بمانند.

خداوندا ما را در عمل حسینی قرار ده تا در عصر خود حسینی عمل کنیم و در انتها  نیز حسینی محشور شویم.

خداوندا دورود و سلام خود و ما را خدمت رسول اکرم ص و فرزندان و خاندانش ابلاغ فرما و ما را از این خاندان قرار ده.

 اول محرم 1389 تهران 

+ نوشته شده در سه شنبه شانزدهم آذر ۱۳۸۹ ساعت 10:9 شماره پست: 71

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

ارتباطات انسانی شاید از بهترین شاخص های انسانیت ما انسان هاست، که تبلور آن در رویارویی تفکر و تبادل احساسات با دیگران حاصل می شود، امروزه فن آوری های جدید به کمک انسان آمده و شرایطی را فراهم نموده اند که بتوان به طور سریع و وسیع با هم در ارتباط باشیم، نوشته هایم در این سایت، سیاه مشق هایی است که در کلنجار با دل، به نوشته در آمده و لزوما درست و یا نادرست نیست.

کامنت ها

مطالب مرتبط با این پست posted a comment in تا سیاست هست، این دنیا درست شدنی نیست
سیاست در ده پرده حسین دهباشی/خشت خام 25 اردیبهشت 1400 @emr...
در مقالات جوملا شنبه, 15 می 2021 20:30
مطالب مرتبط با این پست posted a comment in پوستین وارونه در تن، به اسم رجایی و بهشتی آمده اند
آنچنان عده ای مات و مبهوت رفتار امروز احمدی نژاد شده ان...
در مقالات جوملا شنبه, 15 می 2021 20:18