خاورمیانه جدید مد نظر قدرتمداران جهانی، صحنه عمل چنین کسانی شده است

چقدر سخت است که ببینی بهترین و اساسی ترین مفاهیم و حوادث تاریخ بشر به مضحکه و وسیله دست قدرت طلبانی تبدیل می شود که برای ایجاد امپراتوری های بزرگ خود و گسترش حاکمیت شان بر بندگان خداوند، به آن دست می یازند، و این مفاهیم را به مسخره عام و خاص تبدیل می کنند. رابطه انسان با خالق یکی از خالص ترین مفاهیمی است که همواره با بشر بوده است و خواهد بود و ندایی است که از درون همواره انسان را به خود می خواند و کسانی هستند که از پست ترین های روزگارند و این ندا و این خواست قلبی انسان ها را به وسیله یی برای حکومت های شیطانی خود بر انسان ها تبدیل می کنند. اینان لایق تنفرند، کسانی که درد اسلام و انسانیت ناشی از آن را ندارند و برای قدرت و توسعه آن، این احساسات پاک مومنان را به بازی می گیرند. امروز داعش و... که آقای اردوغان مروج و حمایت گر آن است، چهره عریان بازی خوردن نو مسلمانان و یا کهنه مسلمانانی است که دین شان عمق و اساسِ عقلی ندارد و به فتوای این مفتی و آن صاحبان فتوا بدترین جنایات ضد بشری را به انجام می رسانند و به رسواترین وجه نام خداوند و رسول رحمت للعالمینش را به زبان های ناپاک خود جاری می کنند و آبرو از خدا و دین خدا و رسولش می برند. اینان خود را نمایندگان خدا می دانند و برای توجیه اعمال دیکتاتور مابانه، خود را زیر پوششی از نام ها و مفاهیم مقدس و پاک مخفی می کنند. چه سخت است دیدن انسان های مملو از هوای نفس که از آیه اطعوالله و... سو استفاده کرده و مردم را به بند خواست های هوای نفس خود می کشند و همواره ذکرشان خدا و رسول است و دلشان تنها در فکر توسعه نفوذ و حاکمیت دنیایی خود است. ای خاک بر دهان هایی که این چنین مردان خدا را به خدمت خواست های ظالمانه خود می کشند.

کامنتی بر مطلب نگاشته شده در آدرس http://meetingonline0.blogfa.com/post/127 تحت عنوان "اردوغان تحت تاثیر سریال در حریم سلطان!"

 

+ نوشته شده در جمعه بیست و ششم دی 1393ساعت 1:46 PM توسط سید مصطفی مصطفوی

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

ارتباطات انسانی شاید از بهترین شاخص های انسانیت ما انسان هاست، که تبلور آن در رویارویی تفکر و تبادل احساسات با دیگران حاصل می شود، امروزه فن آوری های جدید به کمک انسان آمده و شرایطی را فراهم نموده اند که بتوان به طور سریع و وسیع با هم در ارتباط باشیم، نوشته هایم در این سایت، سیاه مشق هایی است که در کلنجار با دل، به نوشته در آمده و لزوما درست و یا نادرست نیست.

آخرین خبر رویتر