خاورمیانه جدید مد نظر قدرتمداران جهانی، صحنه عمل چنین کسانی شده است

چقدر سخت است که ببینی بهترین و اساسی ترین مفاهیم و حوادث تاریخ بشر به مضحکه و وسیله دست قدرت طلبانی تبدیل می شود که برای ایجاد امپراتوری های بزرگ خود و گسترش حاکمیت شان بر بندگان خداوند، به آن دست می یازند، و این مفاهیم را به مسخره عام و خاص تبدیل می کنند. رابطه انسان با خالق یکی از خالص ترین مفاهیمی است که همواره با بشر بوده است و خواهد بود و ندایی است که از درون همواره انسان را به خود می خواند و کسانی هستند که از پست ترین های روزگارند و این ندا و این خواست قلبی انسان ها را به وسیله یی برای حکومت های شیطانی خود بر انسان ها تبدیل می کنند. اینان لایق تنفرند، کسانی که درد اسلام و انسانیت ناشی از آن را ندارند و برای قدرت و توسعه آن، این احساسات پاک مومنان را به بازی می گیرند. امروز داعش و... که آقای اردوغان مروج و حمایت گر آن است، چهره عریان بازی خوردن نو مسلمانان و یا کهنه مسلمانانی است که دین شان عمق و اساسِ عقلی ندارد و به فتوای این مفتی و آن صاحبان فتوا بدترین جنایات ضد بشری را به انجام می رسانند و به رسواترین وجه نام خداوند و رسول رحمت للعالمینش را به زبان های ناپاک خود جاری می کنند و آبرو از خدا و دین خدا و رسولش می برند. اینان خود را نمایندگان خدا می دانند و برای توجیه اعمال دیکتاتور مابانه، خود را زیر پوششی از نام ها و مفاهیم مقدس و پاک مخفی می کنند. چه سخت است دیدن انسان های مملو از هوای نفس که از آیه اطعوالله و... سو استفاده کرده و مردم را به بند خواست های هوای نفس خود می کشند و همواره ذکرشان خدا و رسول است و دلشان تنها در فکر توسعه نفوذ و حاکمیت دنیایی خود است. ای خاک بر دهان هایی که این چنین مردان خدا را به خدمت خواست های ظالمانه خود می کشند.

کامنتی بر مطلب نگاشته شده در آدرس http://meetingonline0.blogfa.com/post/127 تحت عنوان "اردوغان تحت تاثیر سریال در حریم سلطان!"

 

+ نوشته شده در جمعه بیست و ششم دی 1393ساعت 1:46 PM توسط سید مصطفی مصطفوی

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
هنوز نظری ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ثبت نظر به عنوان مهمان.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

چون شر پدید آمد و بر دست و پای بشر بند زد، و او را به غارت و زندان ظالمانه خود برد، اندیشه نیز بعنوان راهور راه آزادگی، آفریده شد، تا فارغ از تمام بندها، در بالاترین قله های ممکن آسمانیِ آگاهی و معرفت سیر کند، و ره توشه ایی از مهر و انسانیت را فرود آورد. انسان هایی بدین نور دست یافتند، که از ذهن خود زنجیر برداشتند، تا بدون لکنت، و یا کندن از زمین، و مردن، بدین فضای روشنی والا دست یافته، و ره توشه آورند.

نظرات کاربران

- یک نظز اضافه کرد در غوطه ور میان شادی و غم، به است...
«مخواب که آنان نخوابیده‌اند» نامه عبدالکریم سروش به مسعود پزشکیان تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۴۰۳ دریاب...
- یک نظز اضافه کرد در مشت بر دهان کوبیدن؟! دکتر پزشک...
Akbar Ganji @GanjiAkbar تقصیر پزشکیان است یا مشاورانش؟؟!!! کدامیک اشتباهات مهلک را بر عهده خوا...