من یک مسلمانم، لطفا از من متنفر نباشید

قابل توجه کسانی که اسلام و مسلمانی را با اعمال و گفتار بی منطق شان بدنام می کنند. این تصویر یک کودک مسلمان هندی است که توسط این پلاکارد به دیگران می فرمایند که: 

"من یک مسلمانم، لطفا از من متنفر نباشید."


این اثر اعمال کسانی که با خشونت و بی منطقی اسلام و مسلمانی را بی آبرو کرده اند. آنان که تنها خود را حق و درست می بینند و محور حق قرار داده اند و دیگران و افکارشان را در میزان خود می سنجند و نمره درستی و نادرستی به
 دیگران بر اساس افکار خود می دهند. درحالی که نه معصوم (ع) هستند و نه به وسیله وحی با خداوند ارتباطی دارند.
آنها که با همه نقص ها و کاستی هایشان
 یک قرائت برای دین قائلند و  قرائت دیگران از دین را باطل تصور و اعلام می کنند و البته این هم امری طبیعی است که کسی نگوید "ماست من ترش است" هر فردی هم تنها قرائت خود را حق می داند و در بهترین حالت غیر مستقیم به دیگران می گویند "ما درستیم و شما باطل".
و حداقل دیگرانی که
 سه چهارم جمعیت جهان هستند، از چنین منطق و مسلمانی بیزار می شوند و این منطق ناجور به همه مسلمانان و اسلام تعمیم داده می شود و باقی ماجرا که مسلمانان مظلوم باید به دنیا التماس کنند که "لطفا از من متنفر نباشید".


+ نوشته شده توسط سید مصطفی مصطفوی در 10:12 PM | جمعه بیست و ششم اردیبهشت 1393    

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

ارتباطات انسانی شاید از بهترین شاخص های انسانیت ما انسان هاست، که تبلور آن در رویارویی تفکر و تبادل احساسات با دیگران حاصل می شود، امروزه فن آوری های جدید به کمک انسان آمده و شرایطی را فراهم نموده اند که بتوان به طور سریع و وسیع با هم در ارتباط باشیم، نوشته هایم در این سایت، سیاه مشق هایی است که در کلنجار با دل، به نوشته در آمده و لزوما درست و یا نادرست نیست.

آخرین خبر رویتر