هفته دفاع مقدس مردم ایران در مقابل تجاوز بیگانه

چندی است که دفاع مقدس مردم ایران در مقابل تجاوز با بزرگداشت هفته دفاع مقدس یادآوری می شود دفاع همگانی که نگذاشت دوباره شاهد جدایی خاک کشورمان همچون جداشدن هرات و بحرین و یا قفقاز از ایران باشیم و چه درد آور بود اگر باز جدایی اتفاق می افتاد. خون های پاکی که ریخته شد واقعا به هدر نرفت و امروز شاهد تحقق تمامیت ارضی کشورمان هستیم و سفاکان متجاوز را خداوند به سزایشان رساند. از حسین اردنی ولگرد که اولین توپ بعثیان متجاوز را به سوی کشورمان شلیک کرد و تا صدام که خون ملت خود را به شیشه کرد و ما را هم عزادار عزیزانمان. خدا را شکر.

این دفاع یک دفاع مردمی بود و باید بزرگداشت آن نیز مردمی باشد. باید مردم ایران بدانند که چه خطری از بیخ گوش آنان رد شده است تا به دستاورد های آن افتخار کرده و پاسداری نمایند. این میراث باید به نسل های آینده منتقل شود تا از مرزداران این مرز و بوم در زمان جنگ تحمیلی هشت ساله ایران و عراق در کنار دیگر شهدای حفظ ایران بدور از هر گونه جهت گیری سیاسی توسط ملت ایران در دوران مختلف پاسداشت و ارج نهاده شوند. زیرا دفاع از خاک در مقابل تجاوز امری ملی است و ربطی به من و شما ندارد بلکه به ملت ایران در کل و عام ربط پیدا می کند. همانگونه که از دست دهندگان هرات - بحرین و قفقاز را می باید مورد شماتت قرار داد باید به این دلاور مردانی که در مقابل خون آشامان تا دندان مسلح ایستادند و سحر فرعونی آنان را شکستند آفرین گفت و آنان را مورد تقدیر قرار داد.

 دورود خداوند بر رزمندگان و دلاور مردانی که در هشت سال دفاع مقدس در مقابل تمام دشمنان ملت ایران ایستادند و کشور را از گزند بد اندیشان منحرف و زیاده خواهان مغرور حفظ کردند و نهال کشور را با خون خود سیراب نمودند خداوند آنان را در زمره صالحان و مقربان درگاه خود قرار دهد که به بی هیچ گونه چشمداشتی تمامی بضاعت خود را در طبق اخلاص قرار دادند و فدا نمودند و یا بجای ماندند تا شاهد این مدعا باشند.  

+ نوشته شده در یکشنبه دهم مهر ۱۳۹۰ ساعت 13:7 شماره پست: 104

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

ارتباطات انسانی شاید از بهترین شاخص های انسانیت ما انسان هاست، که تبلور آن در رویارویی تفکر و تبادل احساسات با دیگران حاصل می شود، امروزه فن آوری های جدید به کمک انسان آمده و شرایطی را فراهم نموده اند که بتوان به طور سریع و وسیع با هم در ارتباط باشیم، نوشته هایم در این سایت، سیاه مشق هایی است که در کلنجار با دل، به نوشته در آمده و لزوما درست و یا نادرست نیست.

کامنت ها

مطالب مرتبط با این پست posted a comment in حیا از جامعه سیاست پیشگان ما رخت بر بسته است
تا کجا مصلحت عمومی قربانی قالیباف می‌شود؟ Posted: 14 May 2021 0...
چین صدها امام جماعت و شخصیت مذهبی مسلمان اویغور را زندا...