ماه مهر و ماه محبت - ماه تعلیم و معلم - دانش و دانش آموز

امسال ماه مهر را باز دوباره به امید پیشرفت کشور از طریق دانش و دانش آموزانش آغاز کردیم و به واقع این یک عید بزرگ برای خانواده هاست زیرا یک زمستان سخت (تعطیلات تابستانی) در قبل از آن داریم که بسیاری از مشکلات عدیده را خانواده ها باید تحمل نمایند تا خود را برای مهر آماده نمایند مشکلات ثبت نام بچه ها که واقعا پیر خانواده ها را در می آورد و هنگامی این کار تمام می شود انگار کوهی از مشکل و استرس از دوش انسان برداشته می شود و هزاران مشکل دیگر که با آمدن مهر قاعدتا به پایان رسیده و بچه ها روانه درس و مدرسه می شوند و خانواده ها مزد زحمات خود را از همین روانه شدن ها می گیرند. ماه مهر ماه شروعی دیگر است که ۹ ماه تلاش را در جلوی خود دارد تا باز روز از نو و روزی از نو.

مهر بهار علم است همچنان که فروردین بهار طبیعت و اول مهر عید دانش است همانگونه که اول فروردین عید طبیعت. لذا این عید را خدمت همه رهروان راه دانش و مدرسین گرامی تبریک می گویم.

خداوندا علم اصلی در دست توست ما را از آن بی نصیب مگردان - ما را در راه علم آموزی کمک و مساعدت نما. خداوندا قدم هایی که در راه کسب علم و دانش برداشته می شود را موفق و پیروز گردان و همه اهالی این جمع ناب را از گزند دشمنان - بدخواهان و حوادث دور دار. 

خدایا علم آموزی را تا آخر عمر قرین راه ما قرار ده و هموار توفیق این مهم را به همه ما عنایت فرما. خدایا بازماندگان از این راه را توفیق حضور در آن فراهم گردان. یا عالم  

 

+ نوشته شده در سه شنبه پنجم مهر ۱۳۹۰ ساعت 9:0 شماره پست: 103

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

ارتباطات انسانی شاید از بهترین شاخص های انسانیت ما انسان هاست، که تبلور آن در رویارویی تفکر و تبادل احساسات با دیگران حاصل می شود، امروزه فن آوری های جدید به کمک انسان آمده و شرایطی را فراهم نموده اند که بتوان به طور سریع و وسیع با هم در ارتباط باشیم، نوشته هایم در این سایت، سیاه مشق هایی است که در کلنجار با دل، به نوشته در آمده و لزوما درست و یا نادرست نیست.

آخرین خبر رویتر