عید ابراهیمی بر تمامی اهل توحید مبارک باد

عید قربان یادگار اقدام ابراهیم خلیل الله (ع) است که تمام آنچه از همه بیشتر دوستش می داشت را به قربان گاه برد تا تعبد و تسلیم را به اوج خود رساند. در این روز شیطان با خاری تمام نا امید و شکست خورده خود را یافت و قهرمان توحید در برابر خداوند سرافرازانه و پیروز مند ایستاد. و محمد (ص) که بعد از قرن ها وارث جدش ابراهیم شد این اقدام که به بزرگی تاریخ سرافرازی بشر بود را از غبار تاریخ گذشته زدود تا قسمتی مهمی از حج ابراهیمی باشد و سرمشق و درسی برای انسان تا ابد. و بشر آن را به عنوان روز اوج گیری و سرافرازی خود جشن گیرد که ابراهیم (ع) در این اخلاص و تسلیم تمام بشر را نمایندگی کرد و خداوند را با اوج گرفتنش در آسمان بلند تعبد و تسلیم در برابر فرشتگانش که به آفرینش آدم تذکرش می دادند سرفراز کرد.   

پیامک های دریافتی به این مناسبت :

سربلندی ابراهیم آرامش اسماعیل امیدواری هاجر عطر عرفه و برکت عید قربان را برای شما آرزومندم. امید وارم فردا غم هایتان قربانی شادی های تان گرد.

زلال آفتاب نگاه خداوند بر سر سجاده یی که به وسعت هستی گسترده است قنوت عشق را عاشقانه به زمزمه می نشنیم روز عرفه و عید قربان بر شما مبارک  باد.

این روزها چه روزهای با عظمتی است موسی به طور می رود فاطمه به خانه علی می رود ابراهیم و اسماعیل به قربانگاه می روند  محمد با علی به غدیر و حسین با تمام هستیش به کربلا. در روز عرفه التماس دعا. 

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم مهر ۱۳۹۲ ساعت 17:32 شماره پست: 334

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

ارتباطات انسانی شاید از بهترین شاخص های انسانیت ما انسان هاست، که تبلور آن در رویارویی تفکر و تبادل احساسات با دیگران حاصل می شود، امروزه فن آوری های جدید به کمک انسان آمده و شرایطی را فراهم نموده اند که بتوان به طور سریع و وسیع با هم در ارتباط باشیم، نوشته هایم در این سایت، سیاه مشق هایی است که در کلنجار با دل، به نوشته در آمده و لزوما درست و یا نادرست نیست.

آخرین خبر رویتر