ماه رمضان ماهی که خاص است

آمدن ماه رمضان بر همه مومنین مبارک باد. ماه رحمت که خداوند که او در این ماه از تمام بندگانش دعوت به عمل آورده است تا در میهمانی فراگیرش شرکت کنند. میهمانی خداوند هم مثل خودش خاص است. برای اهل معرفت که ظاهرا هر روز و هر لحظه حضور در میهمانی خداوند است و البته در طول تمام ایام سال خود را کنار سفره گشوده شده ی خداوند متعال می بینند دیده و میزبانی کریم ترین و مهربان ترین ها را کاملا درک می کنند. ولی برای بعضی از بندگان خدا حضور در این میهمانی نه قابل درک است و نه حس می شود یعنی در حالی که در میهمانی خداوند هستند خود از حضور در آن بی خبر و بی بهره احساس می کنند.

خداوندا ارزش و قدر این ماه میهمانی خود را بر ما بنمایان که ما هم همچون مومنان و عارفان به تو از بهره حضور در آن بهره مند گردیم. خداوندا در این ماه رحمت مرحمت کرده کمی رحمت در دل بندگان ظالمت انداز که با بندگان تو به نیکویی برخورد کنند. خداوندا در بند شدگان از اهل ایمان را خلاصی مرحمت فرما. خدایا به این ماه عزیز اموات و گذشتگان از اهل ایمان را ببخش و بیامرز. خداوندا تمام مریض ها را شفا عنایت فرما.

به حرمت امام حسن مجتبی (ع) که در نیمه این ماه خانه وحی (ص) را به نور وجود خود منور کرد و به شهید محراب این ماه (ع) که از دست جماعت اهل ایمان خلاصی می یابد و رستگار می شود ما را از برکات این ماه عزیز برخوردار بفرما.

+ نوشته شده در سه شنبه هجدهم تیر ۱۳۹۲ ساعت 21:40 شماره پست: 308

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

ارتباطات انسانی شاید از بهترین شاخص های انسانیت ما انسان هاست، که تبلور آن در رویارویی تفکر و تبادل احساسات با دیگران حاصل می شود، امروزه فن آوری های جدید به کمک انسان آمده و شرایطی را فراهم نموده اند که بتوان به طور سریع و وسیع با هم در ارتباط باشیم، نوشته هایم در این سایت، سیاه مشق هایی است که در کلنجار با دل، به نوشته در آمده و لزوما درست و یا نادرست نیست.

کامنت ها

مطالب مرتبط با این پست posted a comment in حیا از جامعه سیاست پیشگان ما رخت بر بسته است
تا کجا مصلحت عمومی قربانی قالیباف می‌شود؟ Posted: 14 May 2021 0...
چین صدها امام جماعت و شخصیت مذهبی مسلمان اویغور را زندا...