روز بلند روشنایی که روزی به دست اصلاح طلب اعظم (عج) تمدید خواهد شد

 اول تیر ماه بلند ترین روز و طولانی ترین روشنایی در میان روزهای سال است. این روز را در مقابل شب یلدا باید در نظر گرفت که طولانی ترین شب و تاریکی در میان شب های هر سال می باشد. ولی امسال بلندترین روشنایی و نور طبیعی مصادف شده است با ایام زاد روز تولد مسیح دوران و انسانی  از نسل آفتاب و نور (عج) که روزی روزگار سیاه بشر را به روشنایی بدل خواهد کرد.

 او خواهد آمد تا پرده از تزویر و سیاهی دل و افکار جانشینان به ناحق تکیه زده بر منابر اجداد طاهرینش (ع) کنار زند و روح و رفتار پلیدشان را با آینه وجود خود به آنان بنماید. کسانی که جز سیاهی و خشم و خشونت از دهان های نامبارکشان سخنی خارج نمی شود. آنان که فتاوی جنایت بارشان خون هم کیشان شان را به بهانه های واهی حلال می کند و از حقوق شان بی حق. آنان که خود و افکار نابکارشان را حق تصور کرده و خود را محور حق قرار داده دیگران را باطل تصور کرده اند و به ناحق رای به بی حق کردن دیگران می دهند. آنان جز خود حقی دیگر در جهان نه می بینند و نه برایشان قابل تصور است. آنان که تنها خود را میراث دار نبی رحمت (ص) دیده و دیگران را از ارث انبیای کرام (ص) بی نصیب می دانند. آنان که بر ابدان مرده غیر خود هم رحمی ندارند و آن را هم قطعه قطعه کرده به دندان می کشند و البته این را به زعم خود از سر اخلاص و تبعیت از دین مقدس اسلام انجام می دهند. و به باطل برای خود ثواب اخروی جمع می کنند و اگر آینه ای از نوع مهدی (عج) در مقابل رویشان قرار گیرد آن گاه خواهند فهمید که چه چهره های سیاه و پلیدی دارند که آن را روشن و حق تصور می کنند.

او (عج) خواهد آمد که روشنایی را تمدید کند و عدالت را محقق و همه گیر و دایم نماید. بشر خسته از یلدا های متعدد و طولانی امروز چشم به آمدن منجی به سوی کعبه ی شریف نظر دارد که روزی بیت الله الحرام منبع نوری شود که تابیدن آن نور چشم بشر خسته از ناآگاهی و جهل و بی عدالتی را منور نماید.

میلاد قائم آل محمد (عج) مبارک باد.

+ نوشته شده در یکشنبه دوم تیر ۱۳۹۲ ساعت 10:59 شماره پست: 303

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

ارتباطات انسانی شاید از بهترین شاخص های انسانیت ما انسان هاست، که تبلور آن در رویارویی تفکر و تبادل احساسات با دیگران حاصل می شود، امروزه فن آوری های جدید به کمک انسان آمده و شرایطی را فراهم نموده اند که بتوان به طور سریع و وسیع با هم در ارتباط باشیم، نوشته هایم در این سایت، سیاه مشق هایی است که در کلنجار با دل، به نوشته در آمده و لزوما درست و یا نادرست نیست.

کامنت ها

مطالب مرتبط بااین پست posted a comment in انصراف ظریف، عرصه سیاست ایران عرصه نجبا نیست
نقض غرض Posted: 14 May 2021 05:52 AM PDT محمدجواد مظفر آنچه هدف تدوی...
ایران و افغانستان، چشم ایدئولوژی و قبیله Posted: 14 May 2021 06:1...