روز بلند روشنایی که روزی به دست اصلاح طلب اعظم (عج) تمدید خواهد شد

 اول تیر ماه بلند ترین روز و طولانی ترین روشنایی در میان روزهای سال است. این روز را در مقابل شب یلدا باید در نظر گرفت که طولانی ترین شب و تاریکی در میان شب های هر سال می باشد. ولی امسال بلندترین روشنایی و نور طبیعی مصادف شده است با ایام زاد روز تولد مسیح دوران و انسانی  از نسل آفتاب و نور (عج) که روزی روزگار سیاه بشر را به روشنایی بدل خواهد کرد.

 او خواهد آمد تا پرده از تزویر و سیاهی دل و افکار جانشینان به ناحق تکیه زده بر منابر اجداد طاهرینش (ع) کنار زند و روح و رفتار پلیدشان را با آینه وجود خود به آنان بنماید. کسانی که جز سیاهی و خشم و خشونت از دهان های نامبارکشان سخنی خارج نمی شود. آنان که فتاوی جنایت بارشان خون هم کیشان شان را به بهانه های واهی حلال می کند و از حقوق شان بی حق. آنان که خود و افکار نابکارشان را حق تصور کرده و خود را محور حق قرار داده دیگران را باطل تصور کرده اند و به ناحق رای به بی حق کردن دیگران می دهند. آنان جز خود حقی دیگر در جهان نه می بینند و نه برایشان قابل تصور است. آنان که تنها خود را میراث دار نبی رحمت (ص) دیده و دیگران را از ارث انبیای کرام (ص) بی نصیب می دانند. آنان که بر ابدان مرده غیر خود هم رحمی ندارند و آن را هم قطعه قطعه کرده به دندان می کشند و البته این را به زعم خود از سر اخلاص و تبعیت از دین مقدس اسلام انجام می دهند. و به باطل برای خود ثواب اخروی جمع می کنند و اگر آینه ای از نوع مهدی (عج) در مقابل رویشان قرار گیرد آن گاه خواهند فهمید که چه چهره های سیاه و پلیدی دارند که آن را روشن و حق تصور می کنند.

او (عج) خواهد آمد که روشنایی را تمدید کند و عدالت را محقق و همه گیر و دایم نماید. بشر خسته از یلدا های متعدد و طولانی امروز چشم به آمدن منجی به سوی کعبه ی شریف نظر دارد که روزی بیت الله الحرام منبع نوری شود که تابیدن آن نور چشم بشر خسته از ناآگاهی و جهل و بی عدالتی را منور نماید.

میلاد قائم آل محمد (عج) مبارک باد.

+ نوشته شده در یکشنبه دوم تیر ۱۳۹۲ ساعت 10:59 شماره پست: 303

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
هنوز نظری ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ثبت نظر به عنوان مهمان.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

چون شر پدید آمد و بر دست و پای بشر بند زد، و او را به غارت و زندان ظالمانه خود برد، اندیشه نیز بعنوان راهور راه آزادگی، آفریده شد، تا فارغ از تمام بندها، در بالاترین قله های ممکن آسمانیِ آگاهی و معرفت سیر کند، و ره توشه ایی از مهر و انسانیت را فرود آورد. انسان هایی بدین نور دست یافتند، که از ذهن خود زنجیر برداشتند، تا بدون لکنت، و یا کندن از زمین، و مردن، بدین فضای روشنی والا دست یافته، و ره توشه آورند.

نظرات کاربران

- یک نظز اضافه کرد در  کم هزینه ترین پایان، بر ضعیف ...
سینای لاریجانی یک یادداشت در نه پست- قسمت پنجم حتماً که سه سال زمان کمی است برای داوری منصفانه‌ی یک ...
- یک نظز اضافه کرد در  کم هزینه ترین پایان، بر ضعیف ...
سینای لاریجانی یک یادداشت در نه پست- قسمت چهارم من اگر چه در این ایام چند متنی در تبلیغ پزشکیان نوشت...