قدری که باید قدر دانست

خداوند نعمت های متفاوتی را به انسان عطا کرده است یکی از این نعمت ها نعمت شب قدر است که خداوند در قرآن کریم می فرماید ما قرآن را در این شب نازل کرده ایم شبی که از هزار ماه بهتر است و در این شب خداوند ملائکه خود را بر زمینیان نازل می کند این شب تا مطلع الفجر خیر وبرکت است.

خوش بختانه این شب ها در بین ما ایرانیان جایگاه خوبی دارد و اهمیت آن درک شده است از سویی دیگر این شب ها با شهادت مولای متقیان علی علیه السلام هم زمان شده است و این بر اهمیت آن افزوده است در این شب انسان می بیند که اکثر مردم به جنب و جوشند که حرکتی کنند و متفاوت باشند از آنچه بوده اند امید دارند که خداوند در این شب عنایتی خاص داشته باشد.

البته هر لحظه ای که انسان بتواند نظر خداوند را به خود جلب نماید قدر است ولی این ایام روتین هم نقش خود را دارند باید گرامی داشته شوند. انسان در این شب ها می خواهد آنچه بر دلش مانده است و امید دارد که بگیرد حاجت خویش را.

خدایا به دل هایی که این شب ها متوجه تو می شوند حاجت همه را به خیر و به هدف اجابت برسان

 امین رب العالمین

+ نوشته شده در جمعه بیستم مرداد ۱۳۹۱ ساعت 15:8 شماره پست: 186

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

ارتباطات انسانی شاید از بهترین شاخص های انسانیت ما انسان هاست، که تبلور آن در رویارویی تفکر و تبادل احساسات با دیگران حاصل می شود، امروزه فن آوری های جدید به کمک انسان آمده و شرایطی را فراهم نموده اند که بتوان به طور سریع و وسیع با هم در ارتباط باشیم، نوشته هایم در این سایت، سیاه مشق هایی است که در کلنجار با دل، به نوشته در آمده و لزوما درست و یا نادرست نیست.

کامنت ها

مطالب مرتبط با این پست posted a comment in تا سیاست هست، این دنیا درست شدنی نیست
سیاست در ده پرده حسین دهباشی/خشت خام 25 اردیبهشت 1400 @emr...
در مقالات جوملا شنبه, 15 می 2021 20:30
مطالب مرتبط با این پست posted a comment in پوستین وارونه در تن، به اسم رجایی و بهشتی آمده اند
آنچنان عده ای مات و مبهوت رفتار امروز احمدی نژاد شده ان...
در مقالات جوملا شنبه, 15 می 2021 20:18