قدری که باید قدر دانست

خداوند نعمت های متفاوتی را به انسان عطا کرده است یکی از این نعمت ها نعمت شب قدر است که خداوند در قرآن کریم می فرماید ما قرآن را در این شب نازل کرده ایم شبی که از هزار ماه بهتر است و در این شب خداوند ملائکه خود را بر زمینیان نازل می کند این شب تا مطلع الفجر خیر وبرکت است.

خوش بختانه این شب ها در بین ما ایرانیان جایگاه خوبی دارد و اهمیت آن درک شده است از سویی دیگر این شب ها با شهادت مولای متقیان علی علیه السلام هم زمان شده است و این بر اهمیت آن افزوده است در این شب انسان می بیند که اکثر مردم به جنب و جوشند که حرکتی کنند و متفاوت باشند از آنچه بوده اند امید دارند که خداوند در این شب عنایتی خاص داشته باشد.

البته هر لحظه ای که انسان بتواند نظر خداوند را به خود جلب نماید قدر است ولی این ایام روتین هم نقش خود را دارند باید گرامی داشته شوند. انسان در این شب ها می خواهد آنچه بر دلش مانده است و امید دارد که بگیرد حاجت خویش را.

خدایا به دل هایی که این شب ها متوجه تو می شوند حاجت همه را به خیر و به هدف اجابت برسان

 امین رب العالمین

+ نوشته شده در جمعه بیستم مرداد ۱۳۹۱ ساعت 15:8 شماره پست: 186

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
هنوز نظری ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ثبت نظر به عنوان مهمان.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

چون شر پدید آمد و بر دست و پای بشر بند زد، و او را به غارت و زندان ظالمانه خود برد، اندیشه نیز بعنوان راهور راه آزادگی، آفریده شد، تا فارغ از تمام بندها، در بالاترین قله های ممکن آسمانیِ آگاهی و معرفت سیر کند، و ره توشه ایی از مهر و انسانیت را فرود آورد. انسان هایی بدین نور دست یافتند، که از ذهن خود زنجیر برداشتند، تا بدون لکنت، و یا کندن از زمین، و مردن، بدین فضای روشنی والا دست یافته، و ره توشه آورند.

نظرات کاربران

- یک نظز اضافه کرد در نظام برخاسته از قیام های اعترا...
وحید (اشتری) را از میانه های دهه هشتاد می شناسم. او طی سال ها می توانست به راحتی در ساختار قدرت سیاس...
- یک نظز اضافه کرد در انتخابات کیلویی چند؟! با چه رو...
آیا صندوق راه خیابان را می‌بندد؟ مجید شیعه علی در سه دهه گذشته بخشی از دموکراسی‌خواهان یک مسیر تح...