پرندگان در ققس مانده ی منطقه خاور میانه

امروز وقتی به تحرکات آزادی خواهانه مردم مظلوم خاور میانه می نگری اه از نهادت بر می اید که چطور این ملت ها در چنبره مستبدین گرفتار امده اند و تلاش دارند تا نجات یابند. انان مانند پرندگان نحیفی در قفس های فولادین مستبدین هستند که خود را به در و دیوار می زنند تا شاید مفری بیابند. بال های خونین این عاشقان ازادی فریاد مظلومیت انان و هچنین امیدشان به پیروزی را نشان می دهد. خونخواران و تمامیت خواهان دوران ما چقدر سنگدل و بی رحمند و چقدر به قدرت دلبسته اند که حاظرند ملتی را از حقوق خود محروم کرده و خود چند صباحی بیشتر بر اریکه قدرت تکیه زنند. البته همه این مستبدین خود را مسلمان می دانند و معتقد به قیامت و مرگ و... ولی باز حاضرند امید ملت ها را به باد فنا دهند تا فرزندان شان و یا هم خطی های سیاسی و یا هم حزبی شان در قدرت بمانند. اف بر شما و بر مرامتان. اف بر شما و بر دین تان. اف بر شما و بر تزویر و ریای تان. اف بر شما و بر اخلاق تان. اف برشما و بر مسلمانی تان. لغنت خداوند بر شما و دودمان ناپاکتان که چه عجوبه های تزویر و مکر و ریا شده اید و پوستین وارونه می پوشید و جنایت می افرینید. ان هم برای منفعت زودگذر این دنیا.

این است رسم مسلمانی. این است رسم زمامداری ان هم در هزاره سوم بعد از میلاد حضرت مسیح علیه السلام. این است رسم انسانیت. این است رسم بزرگی. البته نصرت خداوند شامل مردم منطقه امروز شده است امروز مردم تونس و مصر تا حدودی دورنمای آزادی را می بینند و دیگر گشورهای منطقه از جمله بحرین - لیبی - یمن - الجزایر - مراکش - جیبوتی و... در خروش قیام ازادی خواهیند. سفاکان حاکم منطقه همچون قذافی ها انگار تماما خوی حیوانی شده اند. دهان و دست مردم خود را بسته و آنان را به باد فحش و ناسزا و بمب و گلوله بسته اند. زندان های این خفاشان پر شده است از آزادی خواهانی که به امید فضایی تازه و تنفسی در فضای آزادی از خانه های خود بعد از سال ها بیرون زده اند. خداوند بشکند هیمنه تان را. خداوند بشکند استخوان هایتان را. خداوند ببندد دهان هایتان را . خداوند خرد کند دستانتان را که این چنین پرندگان آزادی را به خون می کشید و دم از مردم و ملیت و دین می زنید. خداوند تزویر و مکرتان را رسوا کند.

خداوندا به برکت این اقدام نسیم آزادی را بر ملت های مسلمان منطقه بچشان. خداوندا کید مکاران روزگار را به خودشان بازگردان. خداوندا تو خیر الماکرینی کید این مکر کنندگان زمان را خنثی و دل ملت ها را به وزش نسیم ازادی روشن گردان.

خداوندا ملت ها را از چنگ این حیوانات درنده انسان نما نجات بخش. خدایا ملت ها حرکت کرده اند تو خود برکت چندین برابر به حرکتشان عنایت کن.

به امید آزادی تمامی ملت های منطقه از  جور استبداد مستبدین.

دورود خداوند به روح منادی راستین آزادی در قرن بیستم حضرت امام خمینی رحمت الله علیه.

 دورود خداوند بر رسول رحمت و مهر و شفقت حضرت محمد عبدالله صلوات الله علیه و خاندان پاکش باد. 

+ نوشته شده در چهارشنبه چهارم اسفند ۱۳۸۹ ساعت 9:28 شماره پست: 78

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

ارتباطات انسانی شاید از بهترین شاخص های انسانیت ما انسان هاست، که تبلور آن در رویارویی تفکر و تبادل احساسات با دیگران حاصل می شود، امروزه فن آوری های جدید به کمک انسان آمده و شرایطی را فراهم نموده اند که بتوان به طور سریع و وسیع با هم در ارتباط باشیم، نوشته هایم در این سایت، سیاه مشق هایی است که در کلنجار با دل، به نوشته در آمده و لزوما درست و یا نادرست نیست.

کامنت ها

مطالب مرتبط با این پست posted a comment in تا سیاست هست، این دنیا درست شدنی نیست
سیاست در ده پرده حسین دهباشی/خشت خام 25 اردیبهشت 1400 @emr...
در مقالات جوملا شنبه, 15 می 2021 20:30
مطالب مرتبط با این پست posted a comment in پوستین وارونه در تن، به اسم رجایی و بهشتی آمده اند
آنچنان عده ای مات و مبهوت رفتار امروز احمدی نژاد شده ان...
در مقالات جوملا شنبه, 15 می 2021 20:18