مصر- باز هم قهر ملت ها پشت استبداد را به خاک مالید

امروز صبح خبر کناره گیری آقای حسنی مبارک شادی بهمن پیروزی را در دل ازادی خواهان افزود و بار دیگر نشان داد اگر ملتی بخواهند قدرتمندترین مستبدین را می توانند شکست دهند و نه انها و نه اربابان زر و زور و تزویر هم توانایی مقاومت در مقابل خواست ملت ها را ندارند. این پیروزی را به ملت شریف مصر تبریک می گویم و امید وارم"هفته های سخت در پیش" (اشاره به سخن آقای اوباما در واکنش به این پیروزی مردم مصر) نیز به خیر و عافیت بگذرد و مصری ها نیز راه خود را بتوانند طی کنند.

تغییرات این چنانی است که نشان می دهد که خداوند به واسطه مردم ازادی خواه و بندگان خود " اب به لانه مورچه ها (مستبدین) انداخته و امید است این تغییرات به نفع ازادی خواهان و مومنان رقم بخورد.

امروز است که می توان هراس را در دل و چهره دیگر مستبدین نیز دید و حس کرد که چگونه آقای حسنی مبارک با ان همه هیمنه و سابقه در قبضه مصر بزرگ َ این چنین تنها در دو هفته طومار پیچیده می شود و به تاریخ می پیوندد. در اینجا است که باید از این نوع خودکامگاه تمامیت خواه پرسید ایا برای این پایان بود که این همه تلاش کردید؟!! ایا عاقبت دیگر مستبدین در مقابل شما نبود که عبرت بگیرید؟!!

خدایا ما را هم به خود بیاور که در ابعاد کوچک ان جزو خسران دیده گان این دنیا نباشیم.

خدایا به ملت مصر و تمام ملت های ازادی خواه توان بده تا رسیدن به مقصود مقاوم باشند و نتیجه جهادشان را ببینند دیگرانی نیایند و نتیجه کارشان را غارت کنند.

خدایا دیروز دعاهای خالصانه مردم مصردر نماز جمعه اسکندریه و قاهره را شنیدم. چقدر این ملت باصفا به تو رو کردند و درخواست های خود را تا دقایقی طولانی ایستاده و دست به توسل از تو خواستند و چه زود هم انان را از درگاه بهره عنایت کردید و در غروب همانروز عیدی این حرکت میلیونی انان را دادی

خدایا ما را و انها را از تفرق باز دار.

خدیا قلب های انان (اهل سنت) و ما (شیعه ) را به هم نزدیک کن.

خدایا این موج ازادی خواهی را تداوم بده تا ملت های دربند دیگر نیز نجات یابند. ملت های دربندی که سالها در ظلم حکام تمامیت خواه گرفتار امده اند.

این پیروزی ها بر ملت شریف مصر و تونس مبارک باد.

 حق مستدام و باطل نابود باد. 

+ نوشته شده در شنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۸۹ ساعت 15:51 شماره پست:77

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
هنوز نظری ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ثبت نظر به عنوان مهمان.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

چون شر پدید آمد و بر دست و پای بشر بند زد، و او را به غارت و زندان ظالمانه خود برد، اندیشه نیز بعنوان راهور راه آزادگی، آفریده شد، تا فارغ از تمام بندها، در بالاترین قله های ممکن آسمانیِ آگاهی و معرفت سیر کند، و ره توشه ایی از مهر و انسانیت را فرود آورد. انسان هایی بدین نور دست یافتند، که از ذهن خود زنجیر برداشتند، تا بدون لکنت، و یا کندن از زمین، و مردن، بدین فضای روشنی والا دست یافته، و ره توشه آورند.

نظرات کاربران

- یک نظز اضافه کرد در نیم نگاهی به روند حوادث و تحول...
. مسعود پزشکیان کاندیدای اصلاح‌طلب رئیس جمهوری توئیتید: با من حرف بزنید گوش شنوا دارم. آقای پزشکیان...
- یک نظز اضافه کرد در ایرانیان اراده کنند می توانند ...
حوصله حاشیه ندارم. ربطی به انتخابات هم نداره. ولی امروز که حرف دانشگاه تبریز و اون روز وحشتناک شد د...