مصر- باز هم قهر ملت ها پشت استبداد را به خاک مالید

امروز صبح خبر کناره گیری آقای حسنی مبارک شادی بهمن پیروزی را در دل ازادی خواهان افزود و بار دیگر نشان داد اگر ملتی بخواهند قدرتمندترین مستبدین را می توانند شکست دهند و نه انها و نه اربابان زر و زور و تزویر هم توانایی مقاومت در مقابل خواست ملت ها را ندارند. این پیروزی را به ملت شریف مصر تبریک می گویم و امید وارم"هفته های سخت در پیش" (اشاره به سخن آقای اوباما در واکنش به این پیروزی مردم مصر) نیز به خیر و عافیت بگذرد و مصری ها نیز راه خود را بتوانند طی کنند.

تغییرات این چنانی است که نشان می دهد که خداوند به واسطه مردم ازادی خواه و بندگان خود " اب به لانه مورچه ها (مستبدین) انداخته و امید است این تغییرات به نفع ازادی خواهان و مومنان رقم بخورد.

امروز است که می توان هراس را در دل و چهره دیگر مستبدین نیز دید و حس کرد که چگونه آقای حسنی مبارک با ان همه هیمنه و سابقه در قبضه مصر بزرگ َ این چنین تنها در دو هفته طومار پیچیده می شود و به تاریخ می پیوندد. در اینجا است که باید از این نوع خودکامگاه تمامیت خواه پرسید ایا برای این پایان بود که این همه تلاش کردید؟!! ایا عاقبت دیگر مستبدین در مقابل شما نبود که عبرت بگیرید؟!!

خدایا ما را هم به خود بیاور که در ابعاد کوچک ان جزو خسران دیده گان این دنیا نباشیم.

خدایا به ملت مصر و تمام ملت های ازادی خواه توان بده تا رسیدن به مقصود مقاوم باشند و نتیجه جهادشان را ببینند دیگرانی نیایند و نتیجه کارشان را غارت کنند.

خدایا دیروز دعاهای خالصانه مردم مصردر نماز جمعه اسکندریه و قاهره را شنیدم. چقدر این ملت باصفا به تو رو کردند و درخواست های خود را تا دقایقی طولانی ایستاده و دست به توسل از تو خواستند و چه زود هم انان را از درگاه بهره عنایت کردید و در غروب همانروز عیدی این حرکت میلیونی انان را دادی

خدایا ما را و انها را از تفرق باز دار.

خدیا قلب های انان (اهل سنت) و ما (شیعه ) را به هم نزدیک کن.

خدایا این موج ازادی خواهی را تداوم بده تا ملت های دربند دیگر نیز نجات یابند. ملت های دربندی که سالها در ظلم حکام تمامیت خواه گرفتار امده اند.

این پیروزی ها بر ملت شریف مصر و تونس مبارک باد.

 حق مستدام و باطل نابود باد. 

+ نوشته شده در شنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۸۹ ساعت 15:51 شماره پست:77

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

ارتباطات انسانی شاید از بهترین شاخص های انسانیت ما انسان هاست، که تبلور آن در رویارویی تفکر و تبادل احساسات با دیگران حاصل می شود، امروزه فن آوری های جدید به کمک انسان آمده و شرایطی را فراهم نموده اند که بتوان به طور سریع و وسیع با هم در ارتباط باشیم، نوشته هایم در این سایت، سیاه مشق هایی است که در کلنجار با دل، به نوشته در آمده و لزوما درست و یا نادرست نیست.

کامنت ها

مطالب مرتبط با این پست posted a comment in خیزش پابرهنگان، بعد از انقلاب مستضعفین
محسن رنانی با آتش آب بازی نکنیم بحران آب ، ما را آب می...
توئیت های مرتبط با این پست posted a comment in خیزش پابرهنگان، بعد از انقلاب مستضعفین
واکنش حبیب الله بیطرف به انتقادات از پروژه های انتقال آ...