مژده! مژده! سال 1399 سال موش است!

14 بهمن 1398
Author :  
نگاهی به افق تار آینده ایی تاریک

یکی از دوستان می گفت "اگر می خواهی که آسیب نبینی، خودت را رها کن"، گفتم چطور خود را رها کنم، گفت "ببین در همین چندماه گذشته اگر خودت را به اخبار می سپردی، روح، روان و جسمت به نابودی رفته بود، مگر انسان چقدر تحمل دارد، آنقدر حوادث ناگوار پشت سر هم ردیف شده اند که فیل افکن است، انسان که جای خود را دارد، اول حوادث قیام های آبانماه، بعد از آن، زدن سردار سلیمانی توسط امریکایی ها، بعد کشتار دردناک کرمان در مراسم تشییع، سایه جنگ و زدن موشک های ما به امریکایی ها، بعد از آن کشتار مسافران هواپیمای اوکراینی، بعد هم سیل سیستان، بعد رد صلاحیت همه و تنهاه ماندن خودشان، بعد هم شیوع این بیماری کرونا، که درمان ندارد و.... این اخبار بد که تمامی ندارد! تنها راهی که می ماند اینکه گوش خود را از شنیدن اخبار، برداری، تنها راه خلاصی این است."

و به درستی گفت، وقوع حوادث دردناک و تحولات غمبار، انگار دیگر روزانه شده است، دنیا در حال تبدیل شدن به عرصه جدال خونخواران است، که شرایط را انگار برای به هم ریختن صحنه ایی که باب میل شان نیست، آماده می کنند، هر روز به شمار کشورهایی که در خلیج فارس و آب های جنوبی کشورمان، برای پرسه دریایی می آیند، اضافه می شود، نمی دانم در پس این آمدن ها، بوی چه چیزی را شنیده اند.

آقا ترامپ هم که از "معامله" مد نظر خود پرده برداشت، و یک کشور و یک ملت را به نفع دوستان صهیونیست خود، می خواهد با پول معامله کند، معامله ایی که از یک طرف این معامله، در رونمایی از آن، کسی حضور نداشت، آنقدر در بی انصافی قیمت یک ملت و کشورشان را تعیین کردند، که همان هایی که در "کمپ دیوید" هم بودند، دیگر بدین رسوایی تن ندادند، و فقط آقا ترامپ و آقا بنیامین، در جلسه رونمایی از این معامله گفتند و لبخند رضایت زدند، و به هم نان "احسن" و "بارک الله" قرض دادند.

انگلستان هم که خود را از اتحادیه خارج کرد، تا خنجرِ به اتحاد اروپایی ها، از داخل اتحادیه به آن زده شود، آتش سوزی استرالیا هم که تراژدی محیط زیستی قرن بود، که اشک همه را در آورد، و اینک کمی این سو تر در چین نیز بیماری مشکوکی، نسوج یک ملت بزرگ را پیش چشم تمامی جهانیان می سوزاند، و پیش می رود، و جهانیان را تهدید به مرگ دسته جمعی می کند، گاهی با خود می گویم، آیا این نیز بخشی از یک جنگ جاری، البته از نوع بیولوژیک آن، بین دو ابر قدرت اول دنیاست، الله اعلم!

در این بین دوستی مژده داد که سال آینده (1399) سال موش است، یعنی سال برکت و فراوانی، نمی دانم به این خوش بینی های سنت نجوم تقویم باستانی ایران، که هر سال مرحوم مادرم تقویم آن می خرید، و اقدامات خود را بر اساس شرایط پیش گفته در آن تقویم، در سال آینده تخمین می زد، و تنظیم می کرد، اعتماد کنم و یا فرایندهای خوفناکی که در ایران، منطقه و جهان مدرن در حال شکل گیری اند، را دنبال کنم؟! بخوابم و خود را به نفهمی بزنم، و از این اخبار رعب انگیز بی خبر بمانم، یا روند اخبار را دنبال کنم، و بدانم که مرده شورهای عالم سیاستِ جهان ما، چه برنامه هایی برای افزایش مشتریان مرده شورخانه عالم ریخته، و در حال اجرا دارند.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
سید مصطفی مصطفوی

پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نظرات (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

برای من فقط سال موش است
⏰لحظه تحویل سال 1399
ساعت 7 و 30 دقیقه و 30 ثانیه
روز جمعه 1 فروردین 1399 هجری شمسی

This comment was minimized by the moderator on the site

بیوتروریسم آمریکایی: این پازل را کنار هم بگذارید (۲۰۲۰ -۲۰۰۰).

بازیگرانی مثل گلشیفته فرهانی از مردم تقاضا می‌کنند با کمک چند گوش‌پاک‌کن (سواپ) ارسالی از مکانی نامعلوم، نمونه‌ای از سلول‌های دهانی خود را با هدف «نجات بیماران سرطانی» به بانک ژن جهانی هدیه کنند!
در این کلیپ که گوینده آن «گلشیفته فراهانی» است با ناراحتی از سهم کم نمونه‌های ایرانی در بانک جهانی ژن یاد می‌شود و این موضوع با این برچسب که ایرانی‌ها علاقه‌ای به نجات دادن جان بیماران ایرانی و خارجی ندارند، تقبیح می‌شود! حرف اصلی کلیپ یادشده این است که برای «نجات بیماران لوسمی و سرطانی» جهان نیازمند اهدای نمونه سلولی ایرانیان است! فضای کلیپ بشدت احساسی است و در انتهای آن آدرس «بانک جهانی اهداکنندگان نمونه مغز استخوان» و مجموعه بانک‌های ژن کشورهای اروپایی و آمریکا بیان می‌شود.
اما اصل ماجرا چیست؟
سال‌هاست مجموعه‌ای از کشورهای پیشرفته، در قالب «ژن بانک» به جمع‌آوری نمونه‌های زیستی و ژنتیکی ملت‌ها و کشورهای مختلف مشغول هستند اما در کشورهای توسعه‌یافته به واسطه قوانین «حقوقی و اخلاقی»، صیانت از اطلاعات زیستی و ژنتیکی از اهمیتی فوق‌العاده و استراتژیک برخوردار است چرا که با دزدی اطلاعات بومی و ملی دیگران می‌توان مهندسی نسل‌ها را در دست گرفت.
سال ۱۳۸۶ یکی از سرداران نظامی در حاشیه سمینار بمب‌های شیمیایی علیه ایران گفت: «آمریکا با کمک اسرائیل درصدد تشکیل بانک ژنتیکی و مولکولی اقوام و ملیت‌های جهان برای ساخت سلاح‌هایی غیرمتعارف است. این کار با اهداف انساندوستانه انجام نمی‌شود بلکه آنها دنبال ساخت سلاحی هستند که بتوانند هنگام به‌کارگیری در یک محدوده جغرافیایی، اقوام خاصی که در آن منطقه زندگی می‌کنند را از بین ببرند».
سال ۲۰۰۱ انستیتو بهداشت ملی آمریکا (NIH) اعلام کرد موفق شده ۹۰ درصد ژنوم انسان (نقشه زیستی) را تعیین توالی کند. در سال ۲۰۰۹ همین مرکز موفق شد با یک تست ۵۰۰۰ دلاری، از روی نمونه سلولی، با شناسایی DNA، خصوصیات اخلاقی، بیماری‌ها، نقایص، خصوصیات و وضعیت سلامتی «دهنده» را مشخص کند. فرضا براساس همین تست بود که آنجلینا جولی، بازیگر سرشناس آمریکایی متوجه شد به احتمال ۹۶ درصد تا چند سال آینده به سرطان مبتلا خواهد شد و مسیرهای درمانی را از چند سال قبل‌تر آغاز کرد. این بخش مثبت پرونده رشد علم بیوژنتیک است و طبیعتا هیچ حاکمیتی به صورت رایگان چنین پیشرفت قابل توجهی را در اختیار دیگران قرار نخواهد داد! 
اما بخش هولناک ماجرا آنجاست که بدانیم دانشمندان رشته بیوتروریسم پس از دستیابی به بانک‌های نمونه‌های ژنتیکی و زیستی جوامع «هدف» می‌توانند با تمرکز بر نقاط ضعف ژنتیکی و زیستی حریف، اقدام به دستکاری تروریستی بی‌سر و صدای اجتماعات و محیط زیست آنها کنند. خصوصیت این بمباران هوشمند این است که فرضا در سرزمین به‌هم تنیده و هم‌مرزی که در آن صهیونیست‌ها و فلسطینی‌ها به صورت مختلط در آن زیست می‌کنند با تمرکز بر تغییرات ژنتیکی جوامع می‌توان با آلوده‌سازی خاک و آب و دام تنها به اهداف دارای نقص یا خصوصیت ژنتیکی خاص صدمه وارد کرد. این پیشرفت تسلیحاتی نسبت به دوره‌ای که با انفجار «بمب اتم» کل موجودات ساکن در یک منطقه نابود می‌شدند، حقیقتا بسیار مهم ارزیابی می‌شود.
آیا تا به حالا از خود پرسیده اید چرا کرونا فقط چینی ها را از بین میبرد.
در کشور های دیگر هم نمونه این بیماری شایع شده ولی چرا مرگ و میر اتفاق نمی افتد....
بله کرونا یک پدیده دستکاری شده برای ژنهای چینی هاست.
چرا ویروس کرونا فقط در چین قربانی می‌گیرد؟!
با وجود آنکه مواردی از ابتلا به ویروس کرونا در بیش از ۲۰ کشور جهان گزارش شده اما تاکنون غیر از چین در هیچ کشور دیگری این بیماری منجر به مرگ نشده است.
طبق آخرین آمار، ویروس جدید کرونا از زمان شیوع، باعث مرگ ۲۱۳ نفر شده که تمامی این مرگ‌ها در چین اتفاق افتاده است.
همین مسئله گمانه‌زنی‌هایی را در برخی سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی در خصوص احتمال جنگ بیولوژیک آمریکا علیه چین برای ضربه زدن به اقتصاد آن مطرح کرده است.
گمانه‌زنی‌هایی که می‌گویند ویروس کرونا یک ویروسِ ساخته‌شده در آزمایشگاه است که با توجه به خصوصیات ژنتیکی نژادهای مختلف، منحصرا برای اثرگذاری بر چینی‌ها طراحی شده است.
علاوه بر این گمانه‌زنی‌ها، ولادیمیر ژیرینفسکی رئیس حزب لیبرال دموکرات روسیه نیز شیوع ویروس مرگبار کرونا را دسیسه آمریکا به دلیل نگرانی از رشد اقتصادی چین خوانده است.
پروفسور ماتیاس چانگ، مشاور سابق نخست‌وزیر مالزی، هم با اشاره به سابقه آمریکا در استفاده از بیوتروریسم، شیوع ویروس کرونا را در راستای جنگ بیولوژیک جدید آمریکا علیه چین توصیف کرده است. اخیرا وزیر بازرگانی آمریکا اعلام کرد که شیوع ویروس کرونا در چین و جهان برای تجارت آمریکا (تولید و فروش واکسن) خوب است!

This comment was minimized by the moderator on the site

یه خبر پزشکی
اما مهم و مرتبط با اقتصاد و تجارت
اما بسیار بیرحمانه و نفرت انگیز
این خبر رو دقیق بخونید :
۱_چرا ویروس ‎كرونا ⁩دقیقا بعد از توافق تجاری ‎چین با ‎امریکا شکل گرفت؟
۲_چرا دقیقا همزمان با برگزاری سال نوی چینی؟
۳_چینی ها ‎خفاش رو خام نمیخورن و ‎ویروس کرونا با حرارت از بین میره پس چرا...؟
۴_این ویروس تازه شکل گرفته و در زیرمجموعه‌ای قرار میگیره از نوع هفتم است درحالیکه شش نوع بیشتر ندارد!
۵_دانشمندان میگن این ویروس به دلیل جهش ژنتیکی ویروس شکل گرفته! یعنی خودش یهو جهش کرده!
اما شایدم در آزمایشگاه و به عمد روی اون آزمایشاتی یا تغییراتی داده شده باشه
‏۶_چین اکنون در شرایط اقتصادی مناسبی نیست خصوصا بعد از قدرت گرفتن ‎ترامپ
۷_اکنون چه چیزی میتونه باعث کاهش تعرفه‌های ‎پزشکی و ‎کشاورزی چین از سوی امریکا و جهان بشه؟ به جز یک بیماری ترسناک واگیردار؟
۸_کالاهای چینی در سه چهار سال اخیر بشدت منفور جهانیان شده
‏۹_بنابراین کشف یک داروی مهم توسط چین برای نجات انسانها از اونها قهرمان میسازه و کالاهای چینی را محبوب میکنه
۱۰_چین در ابتدا سکوت کرد. نه برای کتمان بلکه برای اینکه از تکثیر ‎ویروس مطمئن بشه
۱۱-بیرون دادن ویدیوهای ساخت بیمارستان در ۱۰ روز و غیره توسط خود دولت چین صورت میگیره
‏۱۲_چین تا چند هفته یا نهایتا" چند ماه دیگه داروی درمان این بیماری ترسناک (که ساخت خودشه) رو بیرون میده و سود هنگفتی از اینکار به جیب میزنه
سودی واقعا ‎هنگفت و افسانه ای
و البته محبوبیت کالاهای چینی را هم افزایش میده
‏۱۳_چین با اینکار یک پیام مهم هم برای دنیا داره. و آن این است که:
اگر بخواهد میتواند تمام مردم دنیا را بکشد بدون اینکه از یک موشک یا گلوله استفاده کند!
و این حقیقتا وحشتناکه
متاسفانه چین در دوران اوباما بسیار قوی شد و حالا اینگونه مردم جهان را تهدید میکند.
این پیام رو بخاطر بسپارید
اقتصاد منفور

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

ارتباطات انسانی شاید از بهترین شاخص های انسانیت ما انسان هاست، که تبلور آن در رویارویی تفکر و تبادل احساسات با دیگران حاصل می شود، امروزه فن آوری های جدید به کمک انسان آمده و شرایطی را فراهم نموده اند که بتوان به طور سریع و وسیع با هم در ارتباط باشیم، نوشته هایم در این سایت، سیاه مشق هایی است که در کلنجار با دل، به نوشته در آمده و لزوما درست و یا نادرست نیست.

کامنت ها

پیش بینی های دوازده سال پیش دکتر محسن رنانی درباره آیند...
دوران کرونا (۱۸)؛ شکل‌گیری قدرت در جمهوری اسلامی (۱۰) Pos...
در مقالات جوملا یکشنبه, 09 آگوست 2020 09:47