آیا کسی هست که پایانی بر خسارت این همه خودسری های سازمان یافته زند

 هرگز نباید بر این تفکر بود که تمام مشکلات این کشور و انقلاب به استکبار جهانی بر می گردد، که اگرچه آنها مشکل سازند، ولی بسیاری از مشکلات ناشی از اشتباهات کسانی است که اشتباهی را می کنند و سنگینی اقدام شان روی دوش های این ملت، کشور و انقلاب تا مدت ها سنگینی می کند و خواهد کرد.

در همین حادثه اخیر حمله به نمایندگی های عربستان در کشورمان، عده ایی خشم خود را خالی کردند، اما نه روی سر عربستان بلکه روی سر خودمان؟!!، و با عمل ننگین خود عربستان جنایت پیشه ی بدهکار را به یک طلبکار مظلوم تبدیل کردند. من اگر جای عربستانی ها بودم میلیون ها دلار به این افراد که زمین باخته را به برد برای عربستان تبدیل کردند، می دادم که آنها را از تنگنای عجیب خون به ظلم ریخت شده، این چنین رها کردند.

 

 

اگر بازی های فوتبال با عربستانی ها را به یاد بیاورید می دیدید که عرب ها استاد تمارضند، و این آقایان دوآتشه که از دیوارها تند و سریع بالا می روند و ای کاش سرد سرد بودند، دستمایه ایی دست این تمارضگر قهار نهادند که به راحتی پرده روی تمام جنایات خود بکشد و تا مدت ها مظلوم نمایی کند. این خسارت را احمق ها روی دست کشور و انقلاب گذاشتند.

عده ایی که از الفبای حق و حقوق دیپلماتیک، میهمان و مهیمان نوازی و... بی خبرند، در خوشبینانه ترین حالت در بی خبری تمام از دیوار بی مقدار، ولی محترم انسان هایی بی مقدار، اما محترم بالا رفتند و تا این لحظه کلی خسارت حیثیتی برای کشور به ارمغان آوردند که جمع کردن آن سال ها به طول خواهد انجامید.

قبلا هم در اثر بی توجهی عده ایی خانم زهرا کاظمی مرد، و مرگش روابط ایران با کانادا را بهم زد و اکنون سال هاست که این مردم، کشور و انقلاب خسارات ناشی از آن را می پردازد، از آن موقع به بعد ضربات حیثیتی را که کانادا به کشورمان در بحث محکومیت های حقوق بشری وارد کرده قابل محاسبه نیست و این روند هم ادامه دارد.

این هم از عربستان که با عمل این احمق ها، از بدهکاری رسوا به طلبکاری مظلوم مبدل شد. واقعا این ظلم به کشور و انقلاب را آنانی که از دیوار نمایندگی ها و سفارت خانه های دیگر کشورها بالا می روند، چگونه می خواهند جبران کنند، تا به کی کشور باید تاوان حماقت عده ایی فرصت طلب، خودسر و نادان را بدهد.

چه کسی پشت این بی قانونی ها و خودسری های سازمان یافته است؟! دست های پشت پرده این همه رسوایی را چه مرجع قانونی در این کشور باید رو کند و یک بار برای همیشه کشور و انقلاب و مردم را از خسارات وارده از سوی این جماعت بیمه کند. 

آیا جا نداشت که مسولین حفاظت از نمایندگی های خارجی در تهران و مشهد پاسخ بی لیاقتی خود در حفاظت از میمانان این کشور را دریافت نمایند.

 + نوشته شده در دوشنبه چهاردهم دی ۱۳۹۴ ساعت 18:16 شماره پست: 864  

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
هنوز نظری ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ثبت نظر به عنوان مهمان.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

چون شر پدید آمد و بر دست و پای بشر بند زد، و او را به غارت و زندان ظالمانه خود برد، اندیشه نیز بعنوان راهور راه آزادگی، آفریده شد، تا فارغ از تمام بندها، در بالاترین قله های ممکن آسمانیِ آگاهی و معرفت سیر کند، و ره توشه ایی از مهر و انسانیت را فرود آورد. انسان هایی بدین نور دست یافتند، که از ذهن خود زنجیر برداشتند، تا بدون لکنت، و یا کندن از زمین، و مردن، بدین فضای روشنی والا دست یافته، و ره توشه آورند.

نظرات کاربران

- یک نظز اضافه کرد در نیم نگاهی به روند حوادث و تحول...
. مسعود پزشکیان کاندیدای اصلاح‌طلب رئیس جمهوری توئیتید: با من حرف بزنید گوش شنوا دارم. آقای پزشکیان...
- یک نظز اضافه کرد در ایرانیان اراده کنند می توانند ...
حوصله حاشیه ندارم. ربطی به انتخابات هم نداره. ولی امروز که حرف دانشگاه تبریز و اون روز وحشتناک شد د...