تولدت مبارک ای جلوه کامل اسلام رحمانی، ای محمد ص

خوش آمدی ای پیام آور و ای مایه رحمت برای جهانیان، ای یگانه و مظهر اخلاق خوش، ای پیام آور آزادی از خشونت جاهلی و استبداد مستبدین، ای عصاره بخشش و عطوفت و...

خوش آمدی، ای محمد! 

اما، ای آخرین پیام آور آسمانی! 

نمی دانم که می دانستی بعد تو بر پیروانت چه خواهد گذشت؟! بر آیینت چه بار خواهد شد؟!!

شاید تو نمی دانستی؟!! اما حتما خدای تو که می دانست و... 

با این حال چرا پایان نبوت اعلام شد و درب های آسمان به روی زمینیان بسته شد؟!!

حال آنکه زمینیان که تازه فهمیده بودند که باید از فرستادگان آسمان تبعیت کرد، چشم به آسمان داشت، و تشنه عرفان و معرفت خداوندی بودند و... اما به یکباره و در ناباوری تمام، همه با ختم ارسال رُسُل مواجه شدند. 

نمی دانم، با این که خدای محمد (ص) بر این وضع و عاقبت ما آگاه بود، چرا باید ما را این چنین رها سازند در حالی که افسار قدرت و علمِ منسوب به خداوند، در دست کسانی می افتاد، که از ناکسان روزگار خودند.

امروز و دیروز آدم کشان وحشیِ ضد علمُ و بشریت از ما نخبه کشی کرده و ابرار ما را روانه سینه خاک و یا سلول های نَمُور بی خردی خود کرده و می کنند؛ اگر آنروز در حلب شیخ سهرورد ما را در اوج جوانی و شکوفایی به زندان نادانی خود کشیدند و جهانی را از حکمت و علم او محروم کردند، امروز باز حلب عرصه خون است و آدم کشان منسوب به تو باز خون می مکند و الله و اکبر سر می دهند.

آنروز هم به نام جهاد غارت کردند و از خمس و ذکات و حق الله گفتند و امروز هم همان می کنند و باز از حق الله می گویند و آینده هم حساب روشنی ندارد. 

و اما تو ای محمد (ص) همچون گوهری در آسمان حسن خلق می درخشی و از درخشش باز نخواهی ایستاد تو فارغ و بریّ از این جماعتی که تو انسان بودی و تفسیر انسان بودن.

اینان دون حیوانند و تفسیر درنده خویی و پایمال کردن حقوق دیگران. 

و چه ظالمانه این می کنند، و شما و ارزش های تان چه مظلومانه زیر بار کثافتِ جنایات شان له می شوید.

اما تو نوری نیستی که از فوت جنایت بار این کم مقداران خاموش شوی که هرکه را کمتر بصیرتی باشد می فهمد که حساب تو از جنایات این قدرت طلبان جداست که تو برای بشر فرستاده شدی و اینان برای خود می جنگند.

تولدت مبارک ای یگانه و معجزه اخلاق

 

+ نوشته شده در شنبه پنجم دی ۱۳۹۴ ساعت 20:28 شماره پست: 855  

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
هنوز نظری ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ثبت نظر به عنوان مهمان.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

چون شر پدید آمد و بر دست و پای بشر بند زد، و او را به غارت و زندان ظالمانه خود برد، اندیشه نیز بعنوان راهور راه آزادگی، آفریده شد، تا فارغ از تمام بندها، در بالاترین قله های ممکن آسمانیِ آگاهی و معرفت سیر کند، و ره توشه ایی از مهر و انسانیت را فرود آورد. انسان هایی بدین نور دست یافتند، که از ذهن خود زنجیر برداشتند، تا بدون لکنت، و یا کندن از زمین، و مردن، بدین فضای روشنی والا دست یافته، و ره توشه آورند.

نظرات کاربران

- یک نظز اضافه کرد در بازی با دکمه های آغاز مجدد جنگ...
تفکر سحرآمیز غرب در دریای سرخ غرق می‌شود مالکوم کییونِه/ پویا حسینی عواقب عملیات هفتم اکتبر در حال ...
- یک نظز اضافه کرد در بازی با دکمه های آغاز مجدد جنگ...
چیزی که الان قابل تایید هست اینه که - ۹ تا موشک بالستیک  به زمین اصابت کرده - دو تا هدف مهم وجود د...