روحانی و بازی زشت و دوسر باخت اصولگرایان

 جریان شکست خوردگان از مردم در انتخابات 29 اردیبهشت 1396 هنوز چند ماهی از انتخابات نگذشته، دست به بازی رسوایی زده و می خواهند مردم را با منتخب خود و نتیجه رای شان درگیر کنند، و لذا راهبردشان را بر پشیمانی مردم از رای و نماینده اش قرار داده اند، و مردمی را پشیمان می خواهند که سیل وار در صف های رای حاضر شدند و آن حماسه را آفریدند و بازی خسارت بار اصولگرایان را بر هم زدند.

روحانی و بازی زشت و دوسر باخت اصولگرایان

اینان سخت در تلاشند تا ثابت کنند که تنها راه باقی مانده برای مردم این است، که از ظلم و تمامیت خواهی اصولگرایان، به دامن اصولگرایان پناهنده شوند، جریانی که حاکمیت یک دست و ویرانگرش، و تسلطش بر ارکان مذهب و انقلاب، خسارات جبران ناپذیری را به کشور، مردم و انقلاب زد، اقدام خطرناکی که این جریان تمامیت خواه، قدرت طلب و انحصارگر در پیش گرفته این است که مردم را از رای خود پشیمان کنند، آنان در پی اینند تا با بی اثر نشان دادن رییس جمهور رای مردم را بی تاثیر و با عقیم کردن وعده های انتخاباتی رییس جمهور، به تبلیغ عدم تغییر شرایط، و حتی بدتر نشان دادن آن بعد از آمدن روحانی، پرداخته تا مردم در انتخابات بعدی از صندوق های رای قهر کرده، و یا با رای به پدیده خطرناک دیگری مثل احمدی نژاد (که از این دست عناصر بسیار دارند و حاضرند رو کنند)، در واقع به جریان اصولگرایی کمک کنند تا دوباره در قوه مجریه به قدرت باز گردد، و جریانی که کشور را به ویرانی کشید و به قهقرا برد و در خطر نابودی قرار داد، دوباره حاکمیت یکدست خود را باز یابد.

حال آنکه اقتصاد ویران، اجتماع گسیخته، افسردگی، بیکاری و هزاران مشکل دیگر حاصل تمامیت خواهی و انحصار قدرت در دست کسانی است که به هیچ کس پاسخگو نیستند و نبودند، بیشتر شریان های اقتصادی و مالی کشور را در خلال به اصطلاح خصوصی سازی (اصل 44) و... در دست گرفتند و ده ها بانک و موسسه مالی اعتباری و... برای خود تاسیس کردند و یک دولت کامل و مستقل (مسلح به سلاح، رسانه، بانک) برای خود تاسیس کردند و اکنون مستقل از هر قانون و نظارت و کنترلی، هر طور که بخواهند چرخ کار خود را می چرخانند و برای بازی ظالمانه و ویرانگرانه خود به هیچ قانون و داوری تن نمی دهند، و خود را عین قانون و حق دانسته و نه مالیات می دهند و نه به کسی صورت حساب مالی نشان می دهند.

و در ذیل همین شرایط خطرناکی که این جریان درست کرده اند، بی توجه به اقدامات ویرانگرانه خود که انقلاب و کشور را به سوی نابودی می برد، در شهرهای مختلفی شاهد "راهپیمایی های مخالفت با گرانی" هستیم، گرچه بروز چنین آزادی هایی جای شکر دارد و کاش همه تشکل ها و دسته جات، این آزادی را می داشتند که برای ابراز مخالفت های خود دست به راهپیمایی بزنند، اما درست است که مردم تحت فشار گرانی هستند اما سوال اینجاست که آیا این اولین بار در تاریخ است که این مردم با گرانی مواجه می شوند؟!! روزگاری نه چندان دور گرانی ها روز و ساعت می زد و بار گرانی های ویرانگر کشور را هر روز و هر ساعت در می نوردید، چطور آن موقع چنین تحرکاتی قابلیت بروز نداشت، برای آنان که دلار 900 تومانی را به بیش از 4000 تومان افزایش دادند و زمزمه دلار 6000 تومانی را راه انداختند، چرا چنین راهپیمایی هایی اجازه ابراز نمی یافت، و اکنون می بینیم که در حالیکه این دولت بیشترین زحمت را در کنترل قیمت ها کشید و تن به کارهای پوپولیستی نداد و قیمت ها را کنترل کرد، و دلار 3800 تومانی آن فقط حدود 400 تومان رشد قیمت داشته و شده 4200 تومان، راهپیمایی راه می اندازند، و فشار روی این دولت منتخب مردم را افزایش می دهند تا رییس جمهور را از وکیل امور مردم، به یک عنصر مطیع خود تبدیل کنند.

دوستان جریان اصولگرایی که می دانند این ویرانی ها بازمانده از هشت سال یکدستی حاکمیت آنها در دولت های نهم و دهم و... است، باید دست از این بازی های دوسر باخت بر دارند، و اگر حق طلبی در وجودشان هست، مردانگی کنند و به داد کسی برسند که در هشت سال ریاست بر جمهور مردم ایران، امکان بدست آوردن بسیاری از مواهب اقتصادی را برای همه آنها فراهم کرد، و اگر برای ایران، مردم ایران و جریان های دیگر سیاسی ویرانگر و خسارت بار بود، برای آنان بهشت اقتصادی، مالی و قدرت را فراهم کرد، او اکنون فریاد مظلومیتی بلند کرده و حق خود را از قوه قضاییه طلب می کند و تنها خواسته اش پاسخگویی است، حال چرا او را با این همه خدمتی که به شما کرد، رها کرده اید و "لات"، "دیوانه" و "دشمن" و... می خوانید؟!!

گیرم احمدی نژاد منحرف و یا دیوانه و یا هر چیز دیگر است، ولی بر همگان واضح می باشد که راه، پاسخ به اوست، نه تهدید و تهمت؛ و باید به سوال هایش پاسخ گفت، اگر هر قدرتمندی در مقابل منتقد خود به تهدید و تهمت روی آورد، باید فاتحه قانون و عدالت را خواند. احمدی نژاد ویرانگرانه ترین سیستم کشور داری را در دوره چهل ساله انقلاب در پیش گرفت و بسیاری از ذخایر معنوی و مادی کشور را ویران کرد و از بین برد، اما آیا او به تنهایی این جنایات را مرتکب شد؟!! نه، او به پشتوانه شما به این قدرت دست یافت و این همه خسارت را به مردم و کشور و انقلاب و انقلابیون زد، اگر پاسخگویی در کار باشد، شما هم باید پاسخ اعمال او را بدهید.

انتخابات مجلس که نزدیک می شود، انگارغول توطئه جریان اصولگرایی نیز که پشتوانه آن ثروت های افسانه ایی است که در جریان تحریم، هشت سال دولت کریمه امام زمانی احمدی نژادی، ریاست بر مراکز ثروت و... بدست آورده اند، را بیدار کرده و این روزها عوام فریبی را به اوج رسانده و دست به هر کاری می زنند، تا فشار به دولت روحانی را به حدی رسانند، که تسلیم خواست آنان شده و به جای وکیل مردم، ثروت و قدرت آنان را تثبیت و افزایش دهد، اما این بازی کریه و دو سر باخت برای کشور و انقلاب بیش نیست.

در آخر سخنی با آقای روحانی دارم! ریاست بر جمهور مردم ایران امانتی است از سوی مردم نزد شما، و رسم امانت داری اقتضا می کند که در این پست به مردم خدمت کنید و شما در صورتی عاقبت به خیر خواهید شد، که در مقابل این توطئه ها سر تعظیم فرود نیاورید و در راه تحقق شعارهای خود به فضل خدا و کمک حامیان تان (مردم و جریان های سیاسی مدافع) متکی باشید، وگرنه جریان مقابل بی رحم تر از آن است که دست یاری به کسی دهد که زمانی برای شکستش همه امکانات انقلاب، اسلام و کشور و حتی امیر تتلو را به خدمت گرفت، آنان به همسنگران خود در زمان مبارزه، انقلاب و جنگ هم رحم نکردند، شما که جای خود دارید، و هرگز غیر از خود را تحمل نخواهند کرد، و اگر نتوانند بازی را ببرند زیر بازی خواهند زد. پس صلاح شما مقاومت در مقابل زیاده خواهی ها و اتکا به مردم و خداوند است، همین و بس.

نظرات (2)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
This comment was minimized by the moderator on the site

استاد گرامی
امروزه تمام بلایای به مردم بی دفاع نسبت داده می شود شاید این نوع ع الت پروردگار است که ما هم گاهی متوجه شویم افراد در مناطق با حداقل امکانات زندگی چگونه صبر و تحمل می کنند
با سپاس

احمد
This comment was minimized by the moderator on the site

استاد گرامی<br />امروزه تمام بلایای به مردم بی دفاع نسبت داده می شود شاید این نوع ع الت پروردگار است که ما هم گاهی متوجه شویم افراد در مناطق با حداقل امکانات زندگی چگونه صبر و تحمل می کنند <br />با سپاس

احمد
هنوز نظری ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ثبت نظر به عنوان مهمان.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

چون شر پدید آمد و بر دست و پای بشر بند زد، و او را به غارت و زندان ظالمانه خود برد، اندیشه نیز بعنوان راهور راه آزادگی، آفریده شد، تا فارغ از تمام بندها، در بالاترین قله های ممکن آسمانیِ آگاهی و معرفت سیر کند، و ره توشه ایی از مهر و انسانیت را فرود آورد. انسان هایی بدین نور دست یافتند، که از ذهن خود زنجیر برداشتند، تا بدون لکنت، و یا کندن از زمین، و مردن، بدین فضای روشنی والا دست یافته، و ره توشه آورند.

نظرات کاربران

- یک نظز اضافه کرد در غوطه ور میان شادی و غم، به است...
نغمه‌ی شوم دولتِ در سایه، از دلِ خانه‌ی اشباح، در شبی دیجور و وانفسا غلامرضا علیزاده شنیده‌ام که ...
- یک نظز اضافه کرد در غوطه ور میان شادی و غم، به است...
چرا ۱۴۰۳، عجیب‌ترین انتخابات تاریخ ایران بود مصطفی فقیهی: عجیب‌ترین انتخابات در تاریخ ایران که پیروز...