شروع به کار وب سایت" یادداشت های بی مخاطب"

استعانت از خداوندگار بزرگ و با اهدا درود بی پایان به روان پاک انبیاء، اولیا و صالحان و مصلحین و همه آزادمردان جهان، وب سایت خود را در این ماه مبارک رمضان و هنگامه بندگی خاصان درگاه حضرت باری تعالی آغاز می کنم. آنچه باید در نظر داشت این که دنیا همواره در حال چرخش است و ما نیز پله به پله مراحل زندگی خود را طی می کنیم و خواهیم کرد تا به سر انجام خود نزدیک و نزدیک تر شویم، و در آخر نیز در لحظه موعود بانک رفتن سر دهیم، و همه چیز این دنیایی خود را واگذاریم و ترک دیاری کنیم، که میهمان چند روزه آنیم؛ در این بین نیز منزلگاه های مختلفی را تجربه کرده و می کنیم و جدا شدن هایی را شاهد بوده و خواهیم بود که تداعی گر و تمرین جدایی اصلی خواهد بود و همواره یاد آور ترک و جدایی بزرگ (مرگ). 

وبلاگ "یادداشت های بی مخاطب"  (http://mostafa111.blogfa.com) برایم سال ها مامنی بود تا بتوانم با خود، ایزد بزرگ، دوستان و... سخنانی را بلند و کوتاه طرح نمایم؛ شاید وقتی که به همراه استاد و دوست فرهیخته ام جناب آقای دکتر سید عبدالحمید ضیایی در روز جمعه ایی به تاریخ نوزدهم مهر ۱۳۸۷ در خانه فرهنگ ج.ا.ایران در دهلی نو (هندوستان) به تدارک ایجاد وبلاگی برای خود مشغول بودیم، هرگز نمی دانستم که این وبلاگ را نه سال بعد در تهران ترک خواهم کرد و به نظاره پایانش خواهم نشست؛ و و  دیگری از راه خواهد رسید و مرا به داشتن وبسایتی ترغیب و متقاعد خواهد کرد، که به منزل جدیدی برای طرح افکار و یادداشت هایم تبدیل خواهد شد. 

امیدوارم همانگونه که این وبلاگ تاکنون به محل و منشا نوشته ها و یادداشت هایم تبدیل شده بود، این وب سایت نیز برای سال ها محل امنی برای حضور اندیشه هایم بوده و به داغ هجران او دیگر مبتلا نشوم و عمر با همین وبسایت (http://mostafa111.ir) به پایان برسد. خدایا این وبسایت را نیز برایم به محیطی میمون و مبارک تبدیل کن تا منشا اثری برای خود و دیگران باشد. آمین رب العالمین

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

ارتباطات انسانی شاید از بهترین شاخص های انسانیت ما انسان هاست، که تبلور آن در رویارویی تفکر و تبادل احساسات با دیگران حاصل می شود، امروزه فن آوری های جدید به کمک انسان آمده و شرایطی را فراهم نموده اند که بتوان به طور سریع و وسیع با هم در ارتباط باشیم، نوشته هایم در این سایت، سیاه مشق هایی است که در کلنجار با دل، به نوشته در آمده و لزوما درست و یا نادرست نیست.

آخرین خبر رویتر