آیا کسی هست که پایانی بر خسارت این همه خودسری های سازمان یافته زند

 هرگز نباید بر این تفکر بود که تمام مشکلات این کشور و انقلاب به استکبار جهانی بر می گردد، که اگرچه آنها مشکل سازند، ولی بسیاری از مشکلات ناشی از اشتباهات کسانی است که اشتباهی را می کنند و سنگینی اقدام شان روی دوش های این ملت، کشور و انقلاب تا مدت ها سنگینی می کند و خواهد کرد.

در همین حادثه اخیر حمله به نمایندگی های عربستان در کشورمان، عده ایی خشم خود را خالی کردند، اما نه روی سر عربستان بلکه روی سر خودمان؟!!، و با عمل ننگین خود عربستان جنایت پیشه ی بدهکار را به یک طلبکار مظلوم تبدیل کردند. من اگر جای عربستانی ها بودم میلیون ها دلار به این افراد که زمین باخته را به برد برای عربستان تبدیل کردند، می دادم که آنها را از تنگنای عجیب خون به ظلم ریخت شده، این چنین رها کردند.

 

 

اگر بازی های فوتبال با عربستانی ها را به یاد بیاورید می دیدید که عرب ها استاد تمارضند، و این آقایان دوآتشه که از دیوارها تند و سریع بالا می روند و ای کاش سرد سرد بودند، دستمایه ایی دست این تمارضگر قهار نهادند که به راحتی پرده روی تمام جنایات خود بکشد و تا مدت ها مظلوم نمایی کند. این خسارت را احمق ها روی دست کشور و انقلاب گذاشتند.

عده ایی که از الفبای حق و حقوق دیپلماتیک، میهمان و مهیمان نوازی و... بی خبرند، در خوشبینانه ترین حالت در بی خبری تمام از دیوار بی مقدار، ولی محترم انسان هایی بی مقدار، اما محترم بالا رفتند و تا این لحظه کلی خسارت حیثیتی برای کشور به ارمغان آوردند که جمع کردن آن سال ها به طول خواهد انجامید.

قبلا هم در اثر بی توجهی عده ایی خانم زهرا کاظمی مرد، و مرگش روابط ایران با کانادا را بهم زد و اکنون سال هاست که این مردم، کشور و انقلاب خسارات ناشی از آن را می پردازد، از آن موقع به بعد ضربات حیثیتی را که کانادا به کشورمان در بحث محکومیت های حقوق بشری وارد کرده قابل محاسبه نیست و این روند هم ادامه دارد.

این هم از عربستان که با عمل این احمق ها، از بدهکاری رسوا به طلبکاری مظلوم مبدل شد. واقعا این ظلم به کشور و انقلاب را آنانی که از دیوار نمایندگی ها و سفارت خانه های دیگر کشورها بالا می روند، چگونه می خواهند جبران کنند، تا به کی کشور باید تاوان حماقت عده ایی فرصت طلب، خودسر و نادان را بدهد.

چه کسی پشت این بی قانونی ها و خودسری های سازمان یافته است؟! دست های پشت پرده این همه رسوایی را چه مرجع قانونی در این کشور باید رو کند و یک بار برای همیشه کشور و انقلاب و مردم را از خسارات وارده از سوی این جماعت بیمه کند. 

آیا جا نداشت که مسولین حفاظت از نمایندگی های خارجی در تهران و مشهد پاسخ بی لیاقتی خود در حفاظت از میمانان این کشور را دریافت نمایند.

 + نوشته شده در دوشنبه چهاردهم دی ۱۳۹۴ ساعت 18:16 شماره پست: 864  

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

ارتباطات انسانی شاید از بهترین شاخص های انسانیت ما انسان هاست، که تبلور آن در رویارویی تفکر و تبادل احساسات با دیگران حاصل می شود، امروزه فن آوری های جدید به کمک انسان آمده و شرایطی را فراهم نموده اند که بتوان به طور سریع و وسیع با هم در ارتباط باشیم، نوشته هایم در این سایت، سیاه مشق هایی است که در کلنجار با دل، به نوشته در آمده و لزوما درست و یا نادرست نیست.

آخرین خبر رویتر