امروز از اسلام و مسلمانی مظلومتر وجود ندارد

  غرور و نخوتِ انزجار برانگیز برخی انسان ها را تنها خدا چاره است، آنگاه که آنان را ذلیل کرده و به خاک مذلت و سرافکندگی در افکند. حکایت کشتار حاجیان در منا و برخورد مامورین عربستان با این میهمانان خانه خدا نشان از غرور نفرت انگیزی دارد که حاکمان این خطه سیاهی و ظلم را در بر گرفته است، آنان که مستِ دلارهای نفتی بوده و به هر نقطه ایی از زمین که رو می کنند، تباهی، مرگ، غارت و ظلم و بی عدالتی را به نام اسلام برای ساکنانش به ارمغان می آورند.

تنها چیزی که برخی را به طمع می اندازد تا تحملشان کنند پول هایی است که با خود دارند، زیرا اینان از خصوصیات انسانی بی بهره اند، آنان که با میهمانان خدا این می کنند، با ملت های دیگر، آن هنگامی که بر آنان غلبه نظامی کنند و مسلط شوند، چه خواهند کرد. برخورد خادمین حرم امن الهی ؟!!! با حاجیان خانه خدا را که می بینی، می توانی دردِ دلِ مردم یمن، پاکستان، افغانستان، لیبی، سوریه، عراق و... که مناطقی از آنان تحت سلطه مزدوران وهابیت (که تحت نام القاعده، لشکر طیبه، طالبان، داعش، النصره، جیش ... و...) قرار گرفته اند را درک کرد که چه از این مسلمان نمایان و درندگان انسان نما می کشند.
پنج هزار نفر را در برج های دوقلو در نیویورک در ساعتی به خاکستر تبدیل کردند، هزاران را در پاکستان و افغانستان، سالهاست که تحت نام طالبان، القاعده، لشکر طیبه و... بی جان کرده و می کنند، و این مدار جنایت بارشان تمامی ندارد. هزاران نفر را در عراق و سوریه تحت نام داعش، النصره و... به خاک و خون کشیده و می کشند و این مصیبت نیز تمام ناشدنی است، و یمنی ها نیز ماه هاست که تحت بمب های سعودی هر روز دوش خون می گیرند و باز فریاد رسی نیست. دلارهایشان هر روز مزدورانی را استخدام می کند تا ملت های دیگر را در این منطقه و جهان به خاک سیاه بنشانند و این حکایتی تلخ و ناتمام مانده است.
امروز در منا هزاران مهاجر الی الله در عین بی خیالی آنان نسبت به جان دیگران، در سردخانه ها و یا داخل کانتینرهای مخصوص حمل گوشتِ حیوانات مانده اند و سعودی ها حتی پاسخگوی تعداد کشته های جنایت بارشان هم نیستند و جهان اسلام را به مسخره گرفته و به هیچ فرد و سازمانی پاسخگو نیستند.

اینان خود را رهبر و سرزمین خود را ام القرای جهان اسلام و... می دانند و متاسفانه انگار بناست هر جنایتکار ظالمی که از همه ظالم تر، ناپاسخگوتر، بی اعتناتر و... نسبت به مردم و قانون است، خود را همه کاره اسلام و مسلمانی بداند؟!!

و باید برای اسلام تاسف خورد که چنین انسان های بی مسولیتی بر مقدرات اسلام و مسلمانی مستولی شده اند، کسانی که بر قدرت و ثروت سرزمین های اسلامی تسلط کامل دارند ولی به هیچ فرد و سازمانی خود را پاسخگو نمی دانند، و همه و از جمله قانون را ذیل خود تعریف می کنند و بدبختانه با همه این خباثت ها خود را اولی بر دیگر مومنین می دانند و در عین حال از هیچ ظلم و جنایتی در حق دیگران رویگران نیستند. امروز از اسلام و مسلمانی مظلومتر وجود ندارد که چنین گناهکاران حرفه ایی خود را سمبل، صاحب و راهبر اسلام و مسلمانی می دانند.

 

+ نوشته شده در سه شنبه هفتم مهر ۱۳۹۴ ساعت 21:1 شماره پست: 826  

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
هنوز نظری ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ثبت نظر به عنوان مهمان.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

چون شر پدید آمد و بر دست و پای بشر بند زد، و او را به غارت و زندان ظالمانه خود برد، اندیشه نیز بعنوان راهور راه آزادگی، آفریده شد، تا فارغ از تمام بندها، در بالاترین قله های ممکن آسمانیِ آگاهی و معرفت سیر کند، و ره توشه ایی از مهر و انسانیت را فرود آورد. انسان هایی بدین نور دست یافتند، که از ذهن خود زنجیر برداشتند، تا بدون لکنت، و یا کندن از زمین، و مردن، بدین فضای روشنی والا دست یافته، و ره توشه آورند.

نظرات کاربران

- یک نظز اضافه کرد در  کم هزینه ترین پایان، بر ضعیف ...
سینای لاریجانی یک یادداشت در نه پست- قسمت پنجم حتماً که سه سال زمان کمی است برای داوری منصفانه‌ی یک ...
- یک نظز اضافه کرد در  کم هزینه ترین پایان، بر ضعیف ...
سینای لاریجانی یک یادداشت در نه پست- قسمت چهارم من اگر چه در این ایام چند متنی در تبلیغ پزشکیان نوشت...