پیروزی ملت ایران مبارک باد

دورود خداوند بر امام خمینی (ره) و امت  شریف ایران که به برکت نهضت او و امتش این ظرفیت برای کشورمان ایجاد شد که خود برای اداره کشور خود تصمیم بگیریم اگر چه نتوانسته ایم که تمام ظرفیت های ایجاد شده در بعد مردم سالاری و بعد اسلامیت که در قانون اساسی توسط امام (ره) و انقلاب تدارک دیده شده بود را به فعلیت برسانیم و از آن بهره مند شویم و آنطور که او و ملت شریف ایران می خواست شویم ولی خدا را شکر که هرگاه اجازه داده شود چشمه هایی از تصمیم درست امام (ره) در انتخاب سیستم جمهوری اسلامی به ظهور می رسد  و کشور را از گذرگاه های سخت عبور می دهد. انتخابات ۲۴ خرداد سجده شکر را واجب کرد. شکوه حرکت مردم شریف ایران و نتیجه آن دیشب اشک شوق را در چشم ها جاری و امید را در دل مردم ایران زنده کرد. باید این پیروزی را به تمام مردم ایران تبریک گفت علی الخصوص به طرفداران جریان اصلاح طلبی که اگر چه همه نیامدند و برخی قهر کرده بودند ولی آنها که آمدند تمام قد نه در شعار بلکه در عمل در صحنه حاضر شده و  حماسه ای که رهبری انقلاب مد نظر داشت را عملی نموده و با حضور عاقلانه و مناسب خود شرایط را برای ایجاد این حماسه مهیا نمود مدیریت مدبرانه رهبران این جریان سیاسی در صحنه انتخابات و ایثار جناب آقای سید محمد خاتمی برای بیرون کشیدن کاندیدای خود از انتخابات و حرف شنوی جناب آقای عارف برای گذشتن از حقش باعث شد که با یک کاندیدای متبحر در صحنه آمده و نظر بیش از نیمی از رای دهندگان را به خود جلب و بیش از ۱۸ میلیون رای پاک و مردمی را از آن خود کند و پیروزی بزرگی را برای جریان خط امام (ره) رقم زند و انشا الله پایانی باشد بر حذف ها و قلع و قمع نیروهای انقلاب و اختلاس های بزرگ و خویشاوند پروری و افراطی گری و...

  در جریان حماسه دوم  خرداد هم کشور در شرایط سختی گرفتار آمده بود و همین مردم با حضور خود انقلاب را تثبیت کردند و دشمنان را به تجدید نظر وا داشتند و این انتخابات هم اگر خدا بخواهد همین نقش را خواهد داشت.

ضمن تبریک به جناب آقای دکتر روحانی که عهده دار ریاست کشور ایران برای چهار سال خواهند بود به ایشان توصیه می گردد که کارهای خلافی که رقیب در این هشت ساله انجام داد را هرگز مرتکب نشود. تصفیه های گروهی نیروهای انقلاب از مهمترین  جنایاتی بود که در حق این انقلاب شد. برچسب های ظالمانه ای که به نیروهای انقلاب زدند و آنها را از صحنه خارج نمودند. تقسیم بندی های ظالمانه ای که باعث ریزش دادن نیروها شد. یک دستی کشور در قوای سه گانه و غیره که باعث زمینه سازی جرم های بزرگ و اختلاس های بزرگ شد که آبروی کشور و انقلابیون را برد و... که آقای روحانی باید از این موارد و زمینه سازی آن جدا خود داری کند.

آنها به بهانه جوان گرایی به حذف ذخیره های تجربه انقلاب دست زدند و حذف های گروهی خود را توجیه کردند که باید جدا از آن احتراز کرد و بدنه نحیف انقلابیون را بیش از این ضعیف نکرد.

و البته آقای احمدی نژاد حسن عمل هم داشت و آن کار و تلاش بود که باید سرمشق آقای روحانی باشد. او همچنین مردانه پشتوانه نیروهایی بود که با او در حال کار بودند که این نیز خصلت خوبی بود که باید آن را آموخت. او نگذاشت که  به بهانه های واهی با برچسب "جریان انحرافی" همکارانش را زیر ضربه ببرند و هرگز قبول نکرد که این برجسب را یارانش بجسبانند که این از جوانمردی او بود که به هیچ قیمت راضی به این ظلم در حق همکارنش نشود. زیرا دوستانش که او را تا قدرت همراهی و هدایت کرده بودند قصد داشتند با ساخت گروهی مجهول تحت نام گروه انحرافی تمامی ضعف های خود را ظالمانه به این چند نفر بار کنند که جوانمردی احمدی نژاد این اجازه را به دوستان هم فکر سیاسیش نداد و او به قیمت گزاف با آن مقابله کرد و زیر باز این ظلم نرفت کاری که اصلاح طلبان در حق آقای کرباسچی (شهردار محترم تهران) نکردند و رقیب سیاسی به بهانه ای واهی و مفت این مدیر لایق را در زیر پنجه های خود له کرد ولی احمدی نژاد به این امر رضایت نداد و تا آخر از یارانش حمایت کرد. 

او در اواخر ریاست جمهوریش گاها دمی از قانون اساسی زد که صیانت از آن طبق قانون اساسی به رییس جمهور سپرده شده و در این رابطه قسم یاد کرده است او باید با چنگ و دندان از این حق جمهور مردم در مقابل زیاده خواهی دیگران دفاع نماید و از حدود اختیارات خود که همان اختیارات نماینده ارشد مردم است صیانت نماید. این حساسیت احمدی نژاد به قانون اساسی هم اگرچه کم بود اما ستودنی بود.

خوبی های دیگری هم احمدی نژاد داشت که باید یاد گرفت و بدی هایش را به خودش سپرد تا خود در پیشگاه امام (ره) و خداوند پاسخگو باشند.

+ نوشته شده در یکشنبه بیست و ششم خرداد ۱۳۹۲ ساعت 14:17 شماره پست: 300

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
هنوز نظری ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ثبت نظر به عنوان مهمان.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

چون شر پدید آمد و بر دست و پای بشر بند زد، و او را به غارت و زندان ظالمانه خود برد، اندیشه نیز بعنوان راهور راه آزادگی، آفریده شد، تا فارغ از تمام بندها، در بالاترین قله های ممکن آسمانیِ آگاهی و معرفت سیر کند، و ره توشه ایی از مهر و انسانیت را فرود آورد. انسان هایی بدین نور دست یافتند، که از ذهن خود زنجیر برداشتند، تا بدون لکنت، و یا کندن از زمین، و مردن، بدین فضای روشنی والا دست یافته، و ره توشه آورند.

نظرات کاربران

- یک نظز اضافه کرد در نظام برخاسته از قیام های اعترا...
وحید (اشتری) را از میانه های دهه هشتاد می شناسم. او طی سال ها می توانست به راحتی در ساختار قدرت سیاس...
- یک نظز اضافه کرد در انتخابات کیلویی چند؟! با چه رو...
آیا صندوق راه خیابان را می‌بندد؟ مجید شیعه علی در سه دهه گذشته بخشی از دموکراسی‌خواهان یک مسیر تح...