حلول ماه شعبان المعظم مبارک

حلول ماه مبارک شعبان المعظم و ماه اعیاد اهل بیت علیهم السلام و ماه پیامبر رحمت و رحمت للعالمین حضرت محمد مصطفی (ص) به همه دوستاران آنان مبارک باد. امیدوارم این ماه برای تمام زمینیان مبارک و برکات آن شامل همه ما گردد. روح آن بزرگوران (ع) از ما شاد و میمنت شادی روح آن بزرگواران (ع) تسلی دل غمدیده تمام زمینیان گردد.

خدایا در این ماه وسیله آمادگی برای نزدیکی به خودت را برای ما فراهم گردان و این ماه را پایان عمر حاکمیت تمام مستبدین جهان علی الخصوص مستبدین قدرت طلب خاور میانه منجمله حکام ظالم بحرین - لیبی - عربستان و... قرار ده و ملت های منطقه را طعم خوش آزادی (که خود به آنان عنایت فرمودی و توسط این مفسدان سلب شده است) را بچشان.

خدایا آمادگی درک ماه رمضان و ماه خودت را در این ماه عزیز شعبان به ما عنایت فرما تا همچون ماه های رمضان دیگر ناپاک از این حمام تمام عیار عرفان و عشق خارج نشویم.

خدایا به متولیدین عزیز ماه شعبان از خاصانت (ع) قسم می دهم که لذت درک شب قدر را به ما بچشانی تا در درک آیات شریف قرآنت موفق شویم.

 آمین رب العالمین 

+ نوشته شده در یکشنبه دوازدهم تیر ۱۳۹۰ ساعت 19:1 شماره پست: 90

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
هنوز نظری ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ثبت نظر به عنوان مهمان.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

چون شر پدید آمد و بر دست و پای بشر بند زد، و او را به غارت و زندان ظالمانه خود برد، اندیشه نیز بعنوان راهور راه آزادگی، آفریده شد، تا فارغ از تمام بندها، در بالاترین قله های ممکن آسمانیِ آگاهی و معرفت سیر کند، و ره توشه ایی از مهر و انسانیت را فرود آورد. انسان هایی بدین نور دست یافتند، که از ذهن خود زنجیر برداشتند، تا بدون لکنت، و یا کندن از زمین، و مردن، بدین فضای روشنی والا دست یافته، و ره توشه آورند.

نظرات کاربران

- یک نظز اضافه کرد در  کم هزینه ترین پایان، بر ضعیف ...
سینای لاریجانی یک یادداشت در نه پست- قسمت پنجم حتماً که سه سال زمان کمی است برای داوری منصفانه‌ی یک ...
- یک نظز اضافه کرد در  کم هزینه ترین پایان، بر ضعیف ...
سینای لاریجانی یک یادداشت در نه پست- قسمت چهارم من اگر چه در این ایام چند متنی در تبلیغ پزشکیان نوشت...