خمینی (ره) چراغی که هرگز به خاموشی نخواهد رفت

به نام عزت دهنده

امروز ۱۳ خرداد روز تولد حضرت امام خمینی رحمه الله علیه است که همزمان با مادرش حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در چنین روزی (برابر با تقویم هجری قمری) دیده به جهان گشود.

فردا ۱۴ خرداد نیز روز رحلت جانسوز این ابر مرد آزادی خواهی جهان بشریت در عصر حاضر است (که قسم به عصر) که ظهورش در پهنه نقشه سیاسی جهان بسیاری از برنامه های جهان مادیت را بهم ریخت و به عصر مذکور چهره ای انسانی ُ معنویُ مهربانانهُ دلسوزانه  و نرم نشان داد و به دنیا نشان داد که خارج از دایره غرب و شرق هم می توان پناهگاهی یافت.

اما برخی در همین سرزمین ایران که گهواره پرورش خمینی کبیر ره بوده است قصد دارند این چهره را مخدوش و یا کم اثر کنند که زهی خیال باطل :

چراغی که خدا وند بیفروختُ خواجه را خاموش کردن نشاید.

خواجه رفت که انرا خاموش کند ریشش نیز بسوخت.

امروز و هر زمانی دیگر گفتار ُ اعتقادات و شیوه عمل امام خمینی ره به واسطه وجود عدم فردیت طلبی ُ روح الهیُ عدم خود بینیُ تقوی و ...  راهی تازه ُ ماندگار و ساری و جاری خواهد بود و کید مکاران سیاسی و مذهبی متحجر به خاک خواهد خورد و رسوایی برای انان و تازگی و رونق برای راه تفکر و شیوه امام ادامه دار خواهد بود.

این نادره قرن خواهد درخشید حتی اگر خفاشان تاب دیدن درخشش او را نداشته باشند چون خداوند او را برگزید و حمایت کرد و عزیز نمود. انشاالله

تولد فاطمه ی پیامبر رحمت و مهربانی (ص) و فرزند برومندش امام خمینی ره مبارک باد

دهلی نو  - ۳ جون ۲۰۱۰ 

+ نوشته شده در پنجشنبه سیزدهم خرداد ۱۳۸۹ ساعت 13:22 شماره پست: 62

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
هنوز نظری ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ثبت نظر به عنوان مهمان.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

چون شر پدید آمد و بر دست و پای بشر بند زد، و او را به غارت و زندان ظالمانه خود برد، اندیشه نیز بعنوان راهور راه آزادگی، آفریده شد، تا فارغ از تمام بندها، در بالاترین قله های ممکن آسمانیِ آگاهی و معرفت سیر کند، و ره توشه ایی از مهر و انسانیت را فرود آورد. انسان هایی بدین نور دست یافتند، که از ذهن خود زنجیر برداشتند، تا بدون لکنت، و یا کندن از زمین، و مردن، بدین فضای روشنی والا دست یافته، و ره توشه آورند.

نظرات کاربران

- یک نظز اضافه کرد در غوطه ور میان شادی و غم، به است...
«مخواب که آنان نخوابیده‌اند» نامه عبدالکریم سروش به مسعود پزشکیان تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۴۰۳ دریاب...
- یک نظز اضافه کرد در مشت بر دهان کوبیدن؟! دکتر پزشک...
Akbar Ganji @GanjiAkbar تقصیر پزشکیان است یا مشاورانش؟؟!!! کدامیک اشتباهات مهلک را بر عهده خوا...