وصیت نامه شهید سید محسن مصطفوی - گرمن - شاهرود

شهید سید محسن مصطفوی در سال 1348 بدین دنیا پای نهاد و در سال 1365 در حالی که تنها  شانزده سال سن داشت داوطلبانه به جبهه های نبرد برای دفاع از خاک پاک میهن و انقلاب اعزام شد و در سال 1365 در جریان عملیات بازپس گیری مناطق شهر مهران (ایلام) از دشمن متجاوز به شهادت رسید. وصیت نامه این شهید بزرگوار که در سن شانزده سالگی توسط خود وی نوشته است، و بعد از شهادت توسط سپاه به خانواده ایشان تقدیم شد به شرح ذیل می باشد که تقدیم خوانندگان محترم می گردد، این وصیت نامه بیانگر دغدغه آزادیخواهی، روح معرفت جو، خداجو و ایمان شهدای جنگ تحمیلی است که خود سازی و آزادی را در کنار هم وجه همت خود قرار دادند و وفادار به وطن در راه میهن، خداوند و مردم خود جان دادند.

 

وصیت نامه شهید سید محسن مصطفوی

بسم الله الرحمن الرحیم

و قاتلو فی سبیل الله الذین یقاتلونکم و لا تعتدوا ان الله لا یحب المعتدین

190 سوره توبه

با سلام و درود بر یگانه منجی عالم بشریت مولا امام زمان (عج) و نایب برحقش امام خمینی، و با درود بر رزمندگان اسلام، ان شیران عرصه پیکار، شیران روز و زاهدان شب و با درود به روان پاک شهدای راه حق و حقیقت که با خون خود درخت آزادی را ابیاری کردند، و با سلام بر امت شهید پرور در خط امام. انگیزه من از امدن به جبهه برای خود سازی بود و به زبان دیگر می توان گفت 70% ان برای اراسته ساختن روح و بهتر شناختن پروردگار بود و جبهه واقعا محل ساخته شدن است و هر قلب سیاهی مثل قلب من را پاک و نورانی می نماید و بسوی حق سوق می دهد. من کوچکتر از انم که بشما مردمان که یک بار دیگر پیامبر اکرم ص و حضرت علی ع و حضرت زهرا س و ائمه اطهار ع را رو سفید کردید، پیامی بدهم ولی به این چند پیشنهاد (و یا هر چه که می توانید حساب کنید) گوش نمایید و بدان عمل کنید تا سعادت دنیا و اخرت را بدست اورید. اولا دوستی اهل البیت ع را از دست ندهید. ثانیا حضرت ایت الله امام خمینی را تنها نگذارید که این عمل همچون خیانتی است که به امام زمان شد. از خدا بخواهید که عمرتان را مرگ در راه خدا باشد. یاد شهدای کربلای حسین ع  و کربلای ایران را زنده نگهدارید. بیاد خدا باشید و هیچگاه از فریب شیطان غافل نشوید و مراقب اعمالتان باشید و لحظه ای از خود غافل نشوید. دعای کمیل و توسل و بقیه دعاها را از یاد نبرید. مرتب در نماز جماعت و جمعه  شرکت کنید و نماز را سر وقتش بخوانید. پیام من به برادرانم این هست که همانطور که تا به حال به جبهه می امدند، حالا نیز بیایند که جبهه و جهاد بزرگترین فریضه الهی است و از خواهرانم می خواهم که حجاب خودشان را حفظ کنند اگر حجابشان را حفظ نکنند، اسلام ضربه می خورد. پیام من به پدرم این هست که پشت جبهه ها را خالی نگذارد و اگر نمی تواند به جبهه بیاید کمک های خودش را بفرستد. از خانواده ام می خواهم که برای امام دعا کنند و اسلحه شهدا را زمین نگذارند. جبهه ها را پر کنند و نگذارند که منافقین داخل بشوند که الحمد لله از بین رفته اند، و مرا هم ببخشند که چقدر رنج و سختی کشیده اند و از شرکت کنندگان در این مراسم متشکرم.

جنگ جنگ تا پیروزی

 خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار 

+ نوشته شده در یکشنبه یازدهم مرداد ۱۳۸۸ ساعت 19:10 شماره پست: 46

دیدگاه

چون شر پدید آمد و بر دست و پای بشر بند زد، و او را به غارت و زندان ظالمانه خود برد، اندیشه نیز بعنوان راهور راه آزادگی، آفریده شد، تا فارغ از تمام بندها، در بالاترین قله های ممکن آسمانیِ آگاهی و معرفت سیر کند، و ره توشه ایی از مهر و انسانیت را فرود آورد. انسان هایی بدین نور دست یافتند، که از ذهن خود زنجیر برداشتند، تا بدون لکنت، و یا کندن از زمین، و مردن، بدین فضای روشنی والا دست یافته، و ره توشه آورند.