سینه هاشان مالامال از کینه و دل هاشان از سنگ

خاتمی میهمان ناخوانده مراسم تحلیف نشود /  کار خاتمی با عذرخواهی هم حل نمی‌شود.          

نماینده مردم تهران با بیان اینکه حضور خاتمی در مراسم تحلیف به دلیل دعوت نشدن وی فرض دقیقی نیست، گفت: بعید است روحانی برای مراسم تحلیف میهمان ناخوانده با خودش بیاورد. زهره طبیب‌‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با بیان اینکه مجلس از خانمی برای حضور در مراسم تحلیف دعوت نکرده است، گفت: اینکه گفته می‌شود، ممکن است آقای خاتمی به عنوان مهمان ویژه و یا در کنار آقای رئیس‌جمهور به مراسم تحلیف بیاید، فرض دقیقی نیست چون آقای خاتمی می‌داند که نباید به مراسمی که دعوت نشده برود. وی با بیان اینکه حضور بدون دعوت خاتمی در مراسم تحلیف پختگی و سابقه سیاسی وی را زیر سؤال می‌برد، تصریح کرد: از آقای روحانی هم بعید است که مهمان ناخوانده با خودش به مراسم تحلیف بیاورد چرا که ایشان فردی مجرب و سیاستمدار هستند و می‌دانند که با حضور خاتمی در مراسم تحلیف، تعامل مجلس و دولت در آغاز راه مختل خواهد شد. طبیب‌زاده گفت: در صورتی که در مراسم تحلیف، خاتمی همراه رئیس‌جمهور به مجلس بیایید قطعا نمایندگان سکوت نخواهند کرد چرا که این کار خارج از عرف است. وی با بیان اینکه خاتمی از سران فتنه است و باید محاکمه شود، تاکید کرد: گرچه خاتمی از فتنه88 تاکنون از مردم عذرخواهی نکرده است اما بنده معتقدم عذرخواهی امثال خاتمی کمکی به حل موضوع نخواهد کرد. نماینده مردم تهران با بیان اینکه «خاتمی مستقیم یا غیرمستقیم در شهادت22 جوان بسیجی دست داشته است»، اظهار داشت: انتظار نداریم در مراسم تحلیف میزبان کسی باشیم که جوانانی چون غلام حسین کبیری به موجب توطئه‌های آنان شهیده شده‌اند. طبیب‌زاده در پایان گفت: برخی‌ها می‌خواهند با تحمیل کردن خاتمی به روحانی مجلس و دولت آتی را درگیر مسائل حاشیه‌ای کنند بنابر این بهتر است آقای روحانی هوشیارانه عمل کند.

به این خبر که از سوی خبرگزاری فارس منتشر شده است توجه کنید. ببینید که این ها چگونه با رقیب سیاسی خود سخن می کنند. سینه هاشان مالامال از کینه است. دل هاشان از سنگ. انگار رقیب سیاسی خود را نه می شناخته و نه ذره ای از او در دلشان محبت وجود دارد. از رقیب سیاسی خود شدیدا متنفرند و به خونش تشنه. انگار تنها مرگ رقیب است که آنها را راضی و راحت می کند و مجبور به ارسال پیام تسلیتی دروغین که برای بازمندگانش معمولا ارسال می دارند. شمشیری که باید در برابر خصم گرفته شود را سال هاست که به سوی رقبای سیاسی خود گرفته و تشویه حساب سیاسی کرده و از او قربانی می گیرند و هرچه قربانی هم می گیرند دل هاشان آرام نمی گیرد و باز قربانی جدید می خواهند. اگر فرصتی یابند دشنه های خود را در سینه همه رقبای سیاسی خود از ریز و درشت فرو خواهند کرد و از اجسادشان پشته خواهند ساخت. دایما در کمین رقبا نشسته اند تا نیش های زهر آگین به کینه و نفرت خلوص داده اشان را در بدن رقبا فرو کنند و جان او را برای همیشه بگیرند و از دستش راحت شوند و تا آن موقع دلشان آرام نمی گیرد. 

آنها می خواهند  که تنها میدان دار سیاست کشور باشند و کسی ساز مخالفت با آنها را نزدند که البته همه چیز دست به دست هم داد تا در هشت سال گذشته بدون رقیب این گونه کشور را سکانداری کنند! ولی باز وقتی رقیبی زنده در میدان ندیدند دل هاشان آرامش نداشت و با اعصاب خردی تمام به جان هم کیشان  و هم سنگران سیاسی خود افتادند و بی سابقه ترین افشاگری ها را از همدیگر کردند و بدترین برچسب ها را به همقطاران خود زدند و از هم پرده دری ها کردند.

 اینان گذشته از برخورد با هم قطاران شان به دشمنی تمام و کمال با رقبا سخن می گویند. این کینه و خشم را در سخنان شان خطاب به اسراییل و امریکا هم نمی توان یافت و... این همان سقوطی است که سال هاست گرفتارش هستیم و این افرادی که کرسی های این انقلاب را اشغال کرده اند تا آن را به نابودی کامل نکشند نه دست بردارند و نه آرامش می گیرند. انگار هیچ ماموریتی غیر از این هم ندارند و نداده اند شان.  

از سایه و شبح رقبای سیاسی شان هم می ترسند و رقیب سیاسی برایشان همچون عزراییل ملک مامور خداوند است که اگر لحظه ای با او روبرو شوند جان از بدن شان خارج خواهد شد و کاملا از چنین لحظه ای بیمناک و شدیدا گریزان. خدا این کشور و این انقلاب را از شر این گونه افکار خلاص کند. انشاالله. این بیماری خطرناک سال هاست که به جان این کشور افتاده است و همچون بختکی بر بدن نحیف و خسارت دیده آن سوار شده و تسلط یافته و قصد رها کردن آن را هم ندارد.

این خانم نماینده محترم اصلا به روی خود هم نمی آورد که بعد از انتخاب ایشان  به نمایندگی - مردم ایران اخیرا انتخابی دیگر هم کرده اند و آقای روحانی جدیدترین انتخاب مردم است و گویا مردم از این انتخاب خواسته و منظور جدیدی را بیان داشته اند شدیدا نگران خدشه دار شدن پختگی و سابقه سیاسی آقای خاتمی شده و رییس جمهور منتخب مردم را تهدید می کند که اگر حامیانت را با خودت به مراسم تحلیف خود بیاوری روابط مجلس! و دولت جدید مختل می شود و لابد مجلس! انتقام آن در آینده از آقای روحانی خواهد گرفت ؟!! این در حالی است که  آقای خاتمی به همراه آقای هاشمی رفسنجانی از حامیان اصلی آقای روحانی در نبرد نا برابر انتخاباتی اخیر بود و بسیاری از آرای مردم دل بسته به اصلاح کشور با هدایت آقای خاتمی روانه جبهه آقای روحانی شد.

از سوی دیگر همزمان با تهدیدات این سوی اتلانتیکی که قبل از به میدان آمدن آقای روحانی به سوی ایشان روانه است! از آن طرف اتلانتیک هم صداهایی به تهدید برای منتخب مردم همزمان بلند می شود و تحریم های فلج کننده جدیدی به ایشان هدیه می کنند و انگار امریکایی ها هم فهمیده اند که رییس جمهور منتخب با چه جماعتی در داخل روبروست که در آستانه مراسم تحلیف او را از نظر دور داشته و با تحریم های جدید و شدید خوش آمدش گفتند.  البته هم نباید انتظاری غیر از این داشت و تعجب کرد زیرا در کشوری که رییس جمهور منتخب هنوز به میدان نیامده با چنین شمشیرهای آخته و تیزی در داخل روبروست و باید با آن دست و پنچه نرم کند چرا امریکایی ها باید به این دولت تخفیف دهند؟!!.

امریکایی ها هم البته خیلی نفهم تشریف دارند که  برای نابودیی این انقلاب هزینه می کنند تا آن را از بین ببرند در حالی که این آقایان و خانم ها بدون این که هزینه ای از جیب دشمنان ایران خرج شود خود کمر به نابودی همدیگر و نهایتا انقلاب بسته اند و در این راه سال هاست که همچون شیر می غرند و از توان این کشور صرف می کنند و مصالحه نمی کنند و کوتاه نمی آیند دیگر نیازی به امریکا و اقداماتش نیست تا این انقلاب را به بن بست برساند.

جناب دکتر روحانی! خدا می داند که شما چگونه خواهید توانست این بار امانت الهی و مسولیتی را که مردم  شریف ایران بر دوش شما گذاشته اند را به مقصد برسانید؟ در حالی که هنوز نیامدید این ها صفوف خود را آماده پذیرایی از شما کرده اند! یک عده بوق ها و شیپور هایشان را به رسواییت آماده نواختن کرده اند و به کمین نشسته اند و عده ای دیگر ظرفیت کرسی هایی که بر آن تکیه زده اند را آماده می کنند که مقابل تو بایستند و در حالی که مشغول صیقل شمشیرهاشان هستند تحمل نمی کنند که لااقل به میدان بیایی و رجز می خوانند و تهدید می کنند.

و تازه این موانعی است که در این سوی اتلانتیک داری در  آن سوی دیگر اتلانتیک هم که  آقای احمدی نژاد در این هشت ساله ریاست جمهوریش زحمت شبانه روزی کشیدند و جبهه ضد ایرانی را کاملا منسجمشان کرده و در این راه هم اسراییلی ها و امریکایی ها لازم نیست کمترین هزینه یی کنند و زحمتی برای انسجام  این جبهه بکشند و...

ولی دکتر عزیز و منتخب مردم! آگاه باش که این انقلاب به خون شهدا قایم است و همان خون های پاک نخواهند گذاشت که کینه فرعونیان که تماما در سحرهای عظیم و وحشت زایشان خود را به رخ شما و همکاران و حامیان شما می کشند زیاد دوام آورند و اگر شما به خداوند توکل و به این مردم تکیه کنی تمامی این سحرها باطل خواهد شد. بگذار آنان با کینه هاشان زندگی کنند که خداوند دل ها و جان های گنهکار آنان را به همین طریق در این دنیا عذاب خواهد داد تا روز محشر فرا رسد و ترازوی خداوندی به میان آید و آنگه ببنیم که مرد و نامرد کیست.

تا آن موقع باید به خدا متوجه بود و خالصانه به کار و تلاش برای مردمی مشغول شد که به فرموده امام خمینی (ره) از ملت زمان رسول لله هم بهترند. پس از این کینه پراکنی ها نهراس که اسلام و اسلامیان از این بدتر هم در تاریخ خود بارها و بارها به خود دیده اند و تاریخ نشان می دهد که تنها آنهایی ماندند که حق بودند. و این قانون خداوندی است که حق پایدار بماند و لذا تنها وظیفه ما در این دنیا در مدار حق بودن و استقامت است. تن خود را برای زهر کینه آنان آماده کن و با توکل به خدا در صحنه ایی این چنینی قدم بنه که مردان مرد در این صحنه هاست که جوهره خود را نشان خواهند داد و یا جاودانه شده و یا ملعبه دست شیاطین جن و انس خواهند شد که در این صورت جز تباهی و بد نامی و بد عاقبتی نسیبی از این دنیا نخواهند برد. 

شهوت و میل به پایین کشیدن حریف و بدنانم کردن او تمام مقررات معمول کار سیاسی و حتی شایستگی اخلاقی را در ذهن این ها به فراموش برده و تحت الشعاع قرار داده است و صحنه ای را که در آن قرار دارند و خساراتی که ادبیات و نوع رفتارشان بر جامعه و قشر های مردم خواهد گذاشت را به هیچ وجه در نظر نمی گیرند و این همان سقوط اخلاقی و حتی سقوط در بدیهی ترین نرم هایی اجتماعی زیستن است که باید در هر جامعه معمول رعایت شود که اگر چه رعایت نکردنش از عموم هم نفرت انگیز می نماید لیکن عدم رعایتش از سوی افرادی که کرسی هایی از جامعه را اشغال کرده اند خود خسارت را صد چندان می کند.   

 

+ نوشته شده در جمعه یازدهم مرداد ۱۳۹۲ ساعت 1:14 شماره پست: 315

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
هنوز نظری ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ثبت نظر به عنوان مهمان.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

چون شر پدید آمد و بر دست و پای بشر بند زد، و او را به غارت و زندان ظالمانه خود برد، اندیشه نیز بعنوان راهور راه آزادگی، آفریده شد، تا فارغ از تمام بندها، در بالاترین قله های ممکن آسمانیِ آگاهی و معرفت سیر کند، و ره توشه ایی از مهر و انسانیت را فرود آورد. انسان هایی بدین نور دست یافتند، که از ذهن خود زنجیر برداشتند، تا بدون لکنت، و یا کندن از زمین، و مردن، بدین فضای روشنی والا دست یافته، و ره توشه آورند.

نظرات کاربران

- یک نظز اضافه کرد در غوطه ور میان شادی و غم، به است...
«مخواب که آنان نخوابیده‌اند» نامه عبدالکریم سروش به مسعود پزشکیان تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۴۰۳ دریاب...
- یک نظز اضافه کرد در مشت بر دهان کوبیدن؟! دکتر پزشک...
Akbar Ganji @GanjiAkbar تقصیر پزشکیان است یا مشاورانش؟؟!!! کدامیک اشتباهات مهلک را بر عهده خوا...