شروع به کار وب سایت" یادداشت های بی مخاطب"

استعانت از خداوندگار بزرگ و با اهدا درود بی پایان به روان پاک انبیاء، اولیا و صالحان و مصلحین و همه آزادمردان جهان، وب سایت خود را در این ماه مبارک رمضان و هنگامه بندگی خاصان درگاه حضرت باری تعالی آغاز می کنم. آنچه باید در نظر داشت این که دنیا همواره در حال چرخش است و ما نیز پله به پله مراحل زندگی خود را طی می کنیم و خواهیم کرد تا به سر انجام خود نزدیک و نزدیک تر شویم، و در آخر نیز در لحظه موعود بانک رفتن سر دهیم، و همه چیز این دنیایی خود را واگذاریم و ترک دیاری کنیم، که میهمان چند روزه آنیم؛ در این بین نیز منزلگاه های مختلفی را تجربه کرده و می کنیم و جدا شدن هایی را شاهد بوده و خواهیم بود که تداعی گر و تمرین جدایی اصلی خواهد بود و همواره یاد آور ترک و جدایی بزرگ (مرگ). 

وبلاگ "یادداشت های بی مخاطب"  (http://mostafa111.blogfa.com) برایم سال ها مامنی بود تا بتوانم با خود، ایزد بزرگ، دوستان و... سخنانی را بلند و کوتاه طرح نمایم؛ شاید وقتی که به همراه استاد و دوست فرهیخته ام جناب آقای دکتر سید عبدالحمید ضیایی در روز جمعه ایی به تاریخ نوزدهم مهر ۱۳۸۷ در خانه فرهنگ ج.ا.ایران در دهلی نو (هندوستان) به تدارک ایجاد وبلاگی برای خود مشغول بودیم، هرگز نمی دانستم که این وبلاگ را نه سال بعد در تهران ترک خواهم کرد و به نظاره پایانش خواهم نشست؛ و دیگری از راه خواهد رسید و مرا به داشتن وبسایتی ترغیب و متقاعد خواهد کرد، که به منزل جدیدی برای طرح افکار و یادداشت هایم تبدیل خواهد شد. 

امیدوارم همانگونه که این وبلاگ تاکنون به محل و منشا نوشته ها و یادداشت هایم تبدیل شده بود، این وب سایت نیز برای سال ها محل امنی برای حضور اندیشه هایم بوده و به داغ هجران او دیگر مبتلا نشوم و عمر با همین وبسایت (http://mostafa111.ir) به پایان برسد. خدایا این وبسایت را نیز برایم به محیطی میمون و مبارک تبدیل کن تا منشا اثری برای خود و دیگران باشد. آمین رب العالمین

 

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
هنوز نظری ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ثبت نظر به عنوان مهمان.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

چون شر پدید آمد و بر دست و پای بشر بند زد، و او را به غارت و زندان ظالمانه خود برد، اندیشه نیز بعنوان راهور راه آزادگی، آفریده شد، تا فارغ از تمام بندها، در بالاترین قله های ممکن آسمانیِ آگاهی و معرفت سیر کند، و ره توشه ایی از مهر و انسانیت را فرود آورد. انسان هایی بدین نور دست یافتند، که از ذهن خود زنجیر برداشتند، تا بدون لکنت، و یا کندن از زمین، و مردن، بدین فضای روشنی والا دست یافته، و ره توشه آورند.

کامنت ها

به نام خدا جنبش دانشجویی و کنش اقتدارگرایی ✍️علیرضا کفایی حکومتها بنا بر تفکر و برداشت حاکمیتی خود ...
به نام خدا جنبش دانشجویی و کنش اقتدارگرایی علیرضا کفایی حکومتها بنا بر تفکر و برداشت حاکمیتی خود و ...