اعلامیه کاروان حج تمتع سفارت ج.ا.ایران دهلی در سال 1389

مسول هماهنگی کار ورود کاروان حج امسال هستم لذا این متن را برای آمادگی برای مراسم استقبال از کاروان حج سفارت ج.ا.ایران در دهلی نو تهیه و برای ارگان های مقیم ارسال داشتم.

به نام خدای کعبه

لبیک الهم لبیک – لبیک لا شریک لک لبیک ان الحمد و النعمت لک والملک – لا شریک لک والملک

قابل توجه کلیه همکاران گرامی

اکنون که در آستانه عید غدیر خم و عید ولایت امیرالمومنین (علیه السلام) قرار داریم و شور شادی از این نعمت الهی به سوی مومنین خدا و علی الخصوص شیعیان در تمامی اکناف عالم گسترده است، نوید بازگشت حجاج بیت الله الحرام و آستان بوسان حرم نبوی (که سلام و تحیت خدا و بندگانش بر روح ایشان و فرزندانش باد)، نیز بر شادی ما افزوده است. به اطلاع می رساند به مناسبت بازگشت این عزیزان ضیافت شامی در ساعت 30/19 روز سه شنبه مورخ 26/9/87 در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در دهلی نو برگزار خواهد شد، لذا حضور شما عزیزان به همراه خانواده محترمتان زینت بخش این مجلس معنوی خواهد بود. ضمنا با توجه به ورود این عزیزان به هند در تاریخ 25/9/87 مراسم استقبالی نیز در حدود ساعت 14 در محل سفارت جمهوری اسلامی برگزار خواهد شد.

باتشکر از طرف خانواده های نبی زاده – سعیدی– حیدری - نوایی - قزوه - طباطبایی- سبحانی - مصطفوی  

+ نوشته شده در چهارشنبه بیستم مرداد ۱۳۸۹ ساعت 8:42 شماره پست: 68

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

ارتباطات انسانی شاید از بهترین شاخص های انسانیت ما انسان هاست، که تبلور آن در رویارویی تفکر و تبادل احساسات با دیگران حاصل می شود، امروزه فن آوری های جدید به کمک انسان آمده و شرایطی را فراهم نموده اند که بتوان به طور سریع و وسیع با هم در ارتباط باشیم، نوشته هایم در این سایت، سیاه مشق هایی است که در کلنجار با دل، به نوشته در آمده و لزوما درست و یا نادرست نیست.

آخرین خبر رویتر