توصیف حس زیبای تغییر مشکل است

یک هفته قبل در چنین روزی وقتی که بر دامنه های بی برف قله توچال قدم بر می داشتیم، با خدای خود می گفتیم، "خدایا آخر این زمستان است، این چنین خشک و بی بارش؟!!" ، "خدایا! ما که از این وضع راضی نیستیم، تو هم بدین وضع راضی مشو"، و از آن هفته تا این هفته، شهر و منطقه ما از این رو به آن رو شد، از آن موقع تا حالا نیم متر برف بر این کوه ها باریده، که حرکت بر روی آن را بسیار زیبا و دلنشین کرده است،

چقدر زیباست وقتی انسان هرگز انتظار تغییر ندارد، ناگهان اوضاع عوض می شود، و گشایشی اساسی ایجاد می شود، چقدر زیباست احساس دست عنایت خداوند که انگار باز دوباره محکم بر سر ما کشیده و طبیعت و انسان ها را از مرگ و نیستی نجات داده است.

پیروزی و موفقیت چقدر نزدیک است اگر او بخواهد، تغییر در آستانه درب هاست اگر او اشاره ایی بکند، آسمان چقدر به زمین نزدیک می شود، اگر او نظری اندازد، و انسان چقدر خوشبخت است که اگر او بخواهد عزت دهد.

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

ارتباطات انسانی شاید از بهترین شاخص های انسانیت ما انسان هاست، که تبلور آن در رویارویی تفکر و تبادل احساسات با دیگران حاصل می شود، امروزه فن آوری های جدید به کمک انسان آمده و شرایطی را فراهم نموده اند که بتوان به طور سریع و وسیع با هم در ارتباط باشیم، نوشته هایم در این سایت، سیاه مشق هایی است که در کلنجار با دل، به نوشته در آمده و لزوما درست و یا نادرست نیست.

آخرین خبر رویتر