SJ TheDaily - шаблон joomla Форекс

باران زیبای امروز ما را شست

گاه خدا درهای آسمان را بی هیچ بهانه و خبری باز می کند و شما را چنان غرق نعمت می کند که تصورش را هم پیش از این نمی کردی، امروز از بامدادان تهران را بارانی شدید از نوع استوایی اش در بیست و دومین روز تیرماه و در میان تابستان شست و تمیز کرد، بارشی که حتی یک ساعت قبل از آن هم برغم همه پیش بینی های هواشناسی، برای مان غیر قابل تصور بود، زیرا تا پیش از این در گرما غرق بودیم و بارانی از این دست قابل تصور نبود، اکنون بارانی شستشو کننده آمده بود تا ماه ها خاک هایی که از آسمان و زمین بر ما باریده بود، را بشوید و پاک کند.

 

 

 دیروز وقتی از گردنه قوچک به تهران نگاه می کردم، در هنگامه نیمه روز مثل غروب بود و تاریک، اما امروز تهرانی متفاوت را شاهدیم تمیز تمیز، عالی، جای نفس کشیدن و... وقتی خدا بخواهد و باران پاک کننده اش را بفرستد دیگر از کسی اجازه نخواهد گرفت و هر آنچه بخواهد، خواهد شد. ما و گیاهان و جانوران از این باراش به وجد آمدیم.

خداااایا چند صد هزار بار شکر، بر این بارش، آیا نعمتی بالاتر از باران هست؟!!

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظرات (1)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
This comment was minimized by the moderator on the site

تعریف ازادی خیلی سخت است<br />شاید هر فردی براساس وضعیت جامعه و معیارهای قومی و مذهبی خویش بیان می کند<br />تعابیر عالی هستند ولی ضمانت اجرایی ندارد<br />با سپاس

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

ارتباطات انسانی شاید از بهترین شاخص های انسانیت ما انسان هاست، که تبلور آن در رویارویی تفکر و تبادل احساسات با دیگران حاصل می شود، امروزه فن آوری های جدید به کمک انسان آمده و شرایطی را فراهم نموده اند که بتوان به طور سریع و وسیع با هم در ارتباط باشیم، نوشته هایم در این سایت، سیاه مشق هایی است که در کلنجار با دل، به نوشته در آمده و لزوما درست و یا نادرست نیست.

آخرین خبر رویتر