شعبان ماه شادی - 1387

باز نیمه شعبان امد و جهان پر از شادی از تولد امامی شد که با امدنش جهان از بدی ها به خوبی تبدیل می شود. حضرت مهدی (عج) امام دوازدهم ما شیعیان است که وعده امدنش را ییامبر اکرم (ص) داد و سال ها است که جهان در انتظار امدنش می باشد. ما باید اماده پذیرایی از این امام خود باشیم و امادگی ان نیز چیزی غیر از همان خوب بودن و خوب زندگی کردن نیست که رسالت ایشان خواهد بود پس بیاییم تا دلیل امدن او را در غیبتش به وجود اوریم. بیاییم با هم مهربان باشیم و جهانی بسازیم که انتظار داریم با امدنش به وجود اید و به این ترتیب سرباز خوبی برای او در عصر حاضر باشیم و حتما وقت امدنش هم پیروش خواهیم بود.

مطلب ارائه شده در جشن نیمه شعبان توسط سید محمد سجاد مصطفوی (دانش اموز کلاس چهارم ابتدایی) مجتمع اموزشی ج.ا.ایران در هلی نو هند 

+ نوشته شده در جمعه بیست و ششم مهر ۱۳۸۷ ساعت 22:16 شماره پست: 11

دیدگاه

چون شر پدید آمد و بر دست و پای بشر بند زد، و او را به غارت و زندان ظالمانه خود برد، اندیشه نیز بعنوان راهور راه آزادگی، آفریده شد، تا فارغ از تمام بندها، در بالاترین قله های ممکن آسمانیِ آگاهی و معرفت سیر کند، و ره توشه ایی از مهر و انسانیت را فرود آورد. انسان هایی بدین نور دست یافتند، که از ذهن خود زنجیر برداشتند، تا بدون لکنت، و یا کندن از زمین، و مردن، بدین فضای روشنی والا دست یافته، و ره توشه آورند.