شعبان ماه شادی - 1387

باز نیمه شعبان امد و جهان پر از شادی از تولد امامی شد که با امدنش جهان از بدی ها به خوبی تبدیل می شود. حضرت مهدی (عج) امام دوازدهم ما شیعیان است که وعده امدنش را ییامبر اکرم (ص) داد و سال ها است که جهان در انتظار امدنش می باشد. ما باید اماده پذیرایی از این امام خود باشیم و امادگی ان نیز چیزی غیر از همان خوب بودن و خوب زندگی کردن نیست که رسالت ایشان خواهد بود پس بیاییم تا دلیل امدن او را در غیبتش به وجود اوریم. بیاییم با هم مهربان باشیم و جهانی بسازیم که انتظار داریم با امدنش به وجود اید و به این ترتیب سرباز خوبی برای او در عصر حاضر باشیم و حتما وقت امدنش هم پیروش خواهیم بود.

مطلب ارائه شده در جشن نیمه شعبان توسط سید محمد سجاد مصطفوی (دانش اموز کلاس چهارم ابتدایی) مجتمع اموزشی ج.ا.ایران در هلی نو هند 

+ نوشته شده در جمعه بیست و ششم مهر ۱۳۸۷ ساعت 22:16 شماره پست: 11

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

ارتباطات انسانی شاید از بهترین شاخص های انسانیت ما انسان هاست، که تبلور آن در رویارویی تفکر و تبادل احساسات با دیگران حاصل می شود، امروزه فن آوری های جدید به کمک انسان آمده و شرایطی را فراهم نموده اند که بتوان به طور سریع و وسیع با هم در ارتباط باشیم، نوشته هایم در این سایت، سیاه مشق هایی است که در کلنجار با دل، به نوشته در آمده و لزوما درست و یا نادرست نیست.

آخرین خبر رویتر