جوک های رسیده

+ نوشته شده در چهارشنبه پانزدهم آذر ۱۳۹۱ ساعت 13:56 شماره پست: 216

مطلب بصورت موقت و بدون نمایش در وبلاگ ثبت شده است

لره می ره آمپول بزنه دکتره می گه چپ بزنم یا راست ؟ لره می گه کونمو سیاسی نکن هرجا که مصلحت نظامه بزن

گفت : با این تورم شدیم دیگ زودپز روی شعله اجاق گاز که کونش می سوزد و بی خیال سوت می زند!!

طبق اعلام اولین نتایج شمارش آرای ریاست جمهوری امریکا بین باراک اوباما و میت رامنی در بیست ایالت این کشور هم اکنون محمود احمدی نژاد با ۶۳ درصد آرا در صدر است.

در پی ورود ضریح جدید امام حسین (ع) به لرستان هموطنان غیور یکدیگر را کربلایی صدا می کنند. لرها ضریح را نگهداشته و خواهان انتقال پیکر امام حسین به لرستان شدند!!

اگر او روز تو بهشت که حوا به آدم گفت "بیا اینو بخور" آدم می گفت "تو بیا اینو بخور" ما هنوز تو بهشت بودیم.

از فرشته خلقت پرسیدند : زن را چطور آفریدی گفت : خاک را با کود حیوانی مخلوط کردم  پرسیدند مرد را چطور آفردی گفت دیگر خاک قاطی نکردم.

آدم حنا می بنده - دل حوا می بنده  - حوا حنا تو قربون - خال لباتو قربون ! (آیت الله جنتی در مراسم حنا بندان آدم و حوا)

شیطان پس از قرن ها اعتراف کرد : فقط به خاطر قزوینی ها سجده نکردم . جنتی شاهده.!!

مجری زن اخبار ناشنوایان به دلیل تلاش برای فهماندن این جمله محمود احمدی نژاد که گفت "این ممه را لولو خورد" اخراج شد.

لجبازی لره با خدا! اگر حاجتم روا نکنی روزه می گرم و روزه مشکنم در حق بابام ظلم مکنم  پشت به قبله نماز مخوانم شب قدر تا روز وامیسم قران را زیر بالا مخوانم ثبت نام مکه ام را مفروشم وضو مگرم می ترم تا باطل بو!!!

خبر فوری : با گران شدن قیمت سکه خانم هااعلام کردند که در صورت عدم پرداخت مهریه تنگه را خواهند بست مردها هم تهدید کردند در صورت بسته شدن تنگه لوله نفت را به کشورهای همسایه انتقال خواهند دارد.

نامه شاگرد قدیمی به معلم ۴۵ سال پیش : "ثلام موعلم عضیظم عذینکه به من ثواط خواندن و نبشطن عاموخطیت عذطون ممنونم علان من دکطر شودم و برای طمام دونیادارم طسمیم گیری میکنم (مهمود عهمدی نجاط)

آیت الله جنتی فوت کرد! ایشان پس از سپری کردن عمری با عزت امروز عصر در منزلش و در حضور عده ای از بستگان کیک تولدش را فوت کرد.

 

سراغ سفره ها نفتی نیامد ولیکن در عوض نان را گرفتند یکی نان خواست برندش به زندان از آن بیچاره دندان را گرفتند. بده مژده به دزدان خزانه که شاکی های ایشان را گرفتند به این گله دو تا گرگ خودی زد خدایی شد که چوپان را گرفتند چو شد در آستان قدس دزدی گدایان خراسان را گرفتند (مرحوم سیمین بهبهانی)  {jcomments on}

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

دیدگاه

ارتباطات انسانی شاید از بهترین شاخص های انسانیت ما انسان هاست، که تبلور آن در رویارویی تفکر و تبادل احساسات با دیگران حاصل می شود، امروزه فن آوری های جدید به کمک انسان آمده و شرایطی را فراهم نموده اند که بتوان به طور سریع و وسیع با هم در ارتباط باشیم، نوشته هایم در این سایت، سیاه مشق هایی است که در کلنجار با دل، به نوشته در آمده و لزوما درست و یا نادرست نیست.